2737
2739
عنوان

مجردا بياين از خواستگاراى عجيب غريبتون بگيد بخنديم😂😐

| مشاهده متن کامل بحث + 373088 بازدید | 2028 پست

ی کی بود اسمش شوذب بود😐من بچه بودم با موهای باز میرفتم بیرون ینفر شکولات میفروخ منو این اقای شوذب وایسادیم من منتظر مامانم بودم شوذب هم داش شکولات انتخاب میکرد میخواس ببینه چه مزه ای هس ب فروشنده گف یکیشو بده فروشنده شکلات رو نصو کرد گف یکیشو میدم ب تو یکیشم ب دخترت😲مام هیچی نگفتیم نگو از اون موقعه عاشقم میشه... نه پول داش نه ستش بمن میخوره نه قیافه نه ادب نه کار خاستگاری کرد جواب رد شنید هنوزن ک من ازدواج کردم اون مجرد هس و مامانش هر وقت مامان منو میبینه میگه چرا دخترتو ندادی.؟

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیراز ، چون وضع خودمون خوبه پرتوقع شدم ، میدونم که کارم هم اشتباهه

عکستو یه بار دیگه میذاری؟

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤❤❤               گر سوی مستان میروی مستانه شو مستانه شو❤❤❤
ببخشید اینو میگم قصد توهین به کسی ندارم چند صفحه رو خوندم یه موردی توجهمو جلب کرد خانمایی تو تاپیک ...

خب هنوز شوهر نکردن نمیدونن چه بدبختیایی منتظرشونه😂

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2728
یه خاستگار داشتم خیلی پیله بود صدبار اومد خاستگاری موادفروش بود... آخرم اعدامش کردن😐

😐 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  

من ي خواستگار داشتم شب خواستگاري ك اومده بودن بنده خدا سرما خورده بود 

رفتيم تو اتاق ك حرف بزنيم شروع كرد ب صحبت يهو دماغش بادكنك گنده درست كرد تركيد پاچيد تو صورت من 😑😅 

بيچاره رفت پشت سرشم نگاه نكرد ديگه😃

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2738

من 13سالم بودی پسره سیمانکار امددیوارحیاط روسیمان سفیدکنه ،بعدازمدرسه که امدم منودید،دوروزبعد زن بابام گفت بیاآرایشت کنم ببینم چه شکلی میشی یک آرایش مثلاعروس غلیظم کردرژقرمزروشن وسایه واینا،بعدنگوپسره مال روستاهای اردبیل بوده رفته ازمادرش خواسته بیادخواستگاری من،اونم ناراضی که دخترشهری نمیخوام  عروسم بشه نمیادگاووگوسفندبچرونه ،ماهم روحمون خبرنداشت باخواهرام اینا بزن بکوب الکی میکردیم ،نگودرکوچه بازبوده یه دفعه یه خانم قدبلندبالباس روستاهای اردبیل ،اومدتوحیاط ،پرسید دختربزرگه کدومه ؟منونشون دادن گفت خاک توسرت کنم بااین همه آرایش مال زنهای ....بچه سربراه احمقموگول زدی ،صدسال بمیری نمیگیرمت ،چندتاهم فحش پشت سر گلمحمدم دادو رفت ،ماهم همینجوردهن بازمونده بودیم ،این کی بود؟گلممدکیه؟چرا بمن فحش داد؟راستش بعداینکه سیمانکاری حیاط نصفه موندشاگردش امدب زن بابام گفت چرا آبروی اوستاموپیش مادرش بردین؟ خیلی ناراحت شده نمیاددیگه....تازه فهمیدیم جریان چیه ،بشدت شبیه لورل بودالبته باموهای فروسیبیل بافاصله سنی 15سال شایدم بیشتر

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
مثلا طرف تاجر هست ، خونه داره ، ماشین داره ، ولی میگم نه پولدارتر یا نه خوش قیافه تر 

چه عجیب.... به نظرم کلا ملاک و معیاری ندارید!!! 30 سالتونم  شده قطعا خواستگارا کمتر میشن، غرور برتون نداره... 

منم تاحالا یه خواستگار خوب نداشتم ....😢😔😔

یکیشون بهم میگفت باید کارای مامانم و انجام بدی اگه یه روز بهت گفتم یه کاری انجام بده ندادی کتکت میزنم   آشپزی باید عالی باشه میگم چرا تو این سن هنوز ازدواج نکردی؟  خودش چکاره بود کارگر 

...... و کلی چیزای دیگه 

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈
یکی بود 250 کیلو بود وقتی نشست رو مبل دونفره ، مبل شکست  خیلی خجالت کشید طفلی یکی 10 سال ازم ک ...

اون آخری رو ب زور عاورده بودن خاسگاری میخاسته جواب منفی بدی

عآتـئـیـــــست                                       وقتی بم میگن عارزوهاتو بغل کن، من بغلتو عارزو میکنم دلبر جآن🙃
واونایی که راه میفتن تو کوچه وخیابون سراغ دختر مجرد میگیرن که تو هرخونه ای باشه سرزده برن   &n ...

اره منم وقتی مجرد بودم تو بازار داشتیم با آبجیمو مامانم خرید میکردیم شلوغ بود بعد من داشتم باهاشون حرف میزدم آروم میخندیدم یه خانومه اومد به مامانم گفت خانوم این دخترتو بده واسه پسر من پسرم خیلی خوبه بعد مامانم گف اگه خوب بود تو بازار دنبال زن واسش نمیگشتی حس بدی بهم دس داد زنه ازم خاستگاری کرد 😓

حاله دلم خوب نیس اگه دوست داری واسم یه صلوات بفرست انرژی مثبتش برگرده به زندگیت ❤
2706