2726

دلتون میخواد از بین سال های ۱۴۰۰ تا ۱۴۱۰ چه سالی بچه تون به دنیا بیاد و با خودتون چندسال اختلاف سنی داشته باشه؟

چرا؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوست داشتم اردیبهشت ۱۴۰۰ به دنیا بیاد که نشد😔😔😔

یا امام حسین سه سال بود این موقعها کارهام را میکردم واسه سفر به بهترین نقطه دنیا،چه سخته که امسال اربعین ندارم،تو را به سه ساله ات قسم میدم برام پدری کنی و از خدا بخوای بهم یه بچه صالح و سالم بده و سال دیگه بیارمش پابوست،اگه امضام را خوندید دعام کنید🥺🥺
2728
من دوست داشتم اردیبهشت ۱۴۰۰ به دنیا بیاد که نشد😔😔😔

عزیزم چرا اردیبهشت بچه من احتمال زیاد اردیبهشتی بشه

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...

اگه به خودم باشه ۱۴۰۴

ولی به شوهرم ۱۴۰۲ 

البته بچه دومم ایشالا

بچه اولم متولد ۹۷و باهام ۲۱ سال اختلاف سنی داره

بچه ها میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستید🙏🙏🙏هرکی فرستاد لایکم کنه منم براش بفرسم🤩🤩
عزیزم چرا اردیبهشت بچه من احتمال زیاد اردیبهشتی بشه

ان شاءالله خیرش را ببینی،چون خودم اردیبهشتی ام و خیلی این ماه را دوست دارم،شما همونی نیستی که تاپیک زدی بعد نازایی باردار شدی؟

یا امام حسین سه سال بود این موقعها کارهام را میکردم واسه سفر به بهترین نقطه دنیا،چه سخته که امسال اربعین ندارم،تو را به سه ساله ات قسم میدم برام پدری کنی و از خدا بخوای بهم یه بچه صالح و سالم بده و سال دیگه بیارمش پابوست،اگه امضام را خوندید دعام کنید🥺🥺

دوست دارم وقتی پسرم ۴ سالش شد،دخترم بدنیا بیاد😄 یعنی سال ۱۴۰۲

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
ان شاءالله خیرش را ببینی،چون خودم اردیبهشتی ام و خیلی این ماه را دوست دارم،شما همونی نیستی که تاپیک ...

اره بعد دو سال البته درمان خاصی نکرده بودم اولین ماه بود که قرص تحریک تخمدان خوردم

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...