1822
1823

سلام 

بچه ها نظرتونو بگید ببینم ب نظرتون خوشگله یانه

زود بر میدارم نمیخوام ناموس مردم بمونه تو سایت  

نتمم ضعیفه(تری جی)پس تا ی "کو " بگید میذارم

کو

🌸لاتَخَف و لا تَحزن اِنّا مُنَجُّوک نترس،غمگین مباش ما نجاتت میدهیم...(عنکبوت آیه۳۳) 🌸خدایا خودت فردامونو بساز تو بسازی قشنگتره🌈جادوی دلفریب بالابلندم زیبای بی نظیر مشکل پسندم 😎بعضیا مثل نمکن وقتی هستن وجودشون حس نمیشه وقتی نیستن همه چیز بی مزه است مواظب نمکای زندگیتون باشید😉😊  ۹۹/۹/۹ نیمه گمشدمو دیدم و..👰🤵عروس چقدر قشنگه ایشالا مبارکش باد😁گلیلیلیلیلیلی🌹🌱 یه صلوات مهمونم میکنی🌹🌱

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

کو

کو

کو

کو دیگه یکم گفتم کو🤣🤣

🧨🎊به زودی دراین مکان تیکر بارداری میزنم 🥰🤩🤰     میگم معجزه ۹ساله خداخوش اومدی به زندگیم🤰🤱🧚‍♀️🧚‍♂️○9سال○انتظار بارداری سخته!!!!😢😔  خدایا میشه به منم یه دردونه بدی😢 نامه ایی به   دختر؛پسر؛  قشنگم :  میدانم یک روز صدای هق هق گریه هایت را سرزایمانم میشنوم  😢😍و خدارا شکر میکنم که اسم زیبا 💗مادر  💗هم نصیب من شد 😍😍 منو بابایی تااون موقعه مشتاق دیدارتیم..عزیز تر از جانم بیا که مادر شدن را لیاقتم کنی😢😔.......به امید گوشه چشمی از پروردگارم 👨‍👩‍👦‍👦💗💗💝

کو😂

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             

😒😒😒

یا امام حسین تورو به خون چکیده از گلوی علی اصغرتقسمت میدم حاجت روام کن پناهم بده  😔😔😔جز تو به کی پناه ببرم دستم رو بگیر 😭😭نجاتم بده حاجتم رو بده😭😭😭😭😭ای خدا من جز تو کسیو ندارم خودت خوب میدونی جز تو به کی پناه ببرم 😭😭😭 کاربری که امضام رو میخونی برام یه دونه صلوات بفرست بهم بگو تا روز قیامت دعات میکنم 😭😭من به دعای نی نی سایتی ها خیلی اعتقاد دارم

زیبای خوشگلی لایکم کنه بیام ببینم 

🧨🎊به زودی دراین مکان تیکر بارداری میزنم 🥰🤩🤰     میگم معجزه ۹ساله خداخوش اومدی به زندگیم🤰🤱🧚‍♀️🧚‍♂️○9سال○انتظار بارداری سخته!!!!😢😔  خدایا میشه به منم یه دردونه بدی😢 نامه ایی به   دختر؛پسر؛  قشنگم :  میدانم یک روز صدای هق هق گریه هایت را سرزایمانم میشنوم  😢😍و خدارا شکر میکنم که اسم زیبا 💗مادر  💗هم نصیب من شد 😍😍 منو بابایی تااون موقعه مشتاق دیدارتیم..عزیز تر از جانم بیا که مادر شدن را لیاقتم کنی😢😔.......به امید گوشه چشمی از پروردگارم 👨‍👩‍👦‍👦💗💗💝
1794

کوکو

چی چی

کوکو

چی چی

دمه قیچی😁😁😁😁

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
1718