2737
2734

شکست عشقی خیلی بد جوری که فکر میکرده تا اخر عمر دیگه نمیتونه ب کسی دل ببنده 

ولی وقتی ازدواج کرده اون حالت ها ازبین رفته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره من..

همش یه توهم بود

اونقدر شوهرم خوبه که قیافه طرف رو یادم رفته

دوست نبودیما...قرار ازدواج داشتیم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2738
شما چیشد چندوقت باقبلی بودین؟ وقتی ازدواج کردی قبلی رو کامل فراموش کرده بودی؟

قدیماااا ددستی نبود اما خب عشقااا واقعی بود من که یه بار دیدمش چند ماه هم تلفنی حرف زدم واقعا بد جور عاشق بودم تو حاله خودم نبودم صدای بوق ماشینااا ره هم تو خیابون نمیشنیدم اما یه هاله کمرنگی تو ذهنم مونده نه عشق نه تنفر فقط خنثی هستم اما همیشه میگم کاش عاشق یه آدم لایق شده بودم با اینکه با شوهرم مشکل داشتم اما هیچ وقت به اون فکر نکردم چون آوم بیخودی بود کاش فقط هیچی نداشت بی بخار بود یه جور بی حس حیف من آخه دوست دخترشو تو تصادف کشته بود هیچ شور و حسی نداشت 

قدیماااا ددستی نبود اما خب عشقااا واقعی بود من که یه بار دیدمش چند ماه هم تلفنی حرف زدم واقعا بد جور ...

شما هم اون زمان فکر میکردی دیگه نمیتونی عاشق کسی بشی!

من الان حس میکنم دیگه هیچوقت نمیتونم کسیو دوست داشته باشم😔

بعد چندوقت ازدواج کردی خب وقتی با اون نشد اذیت شدی؟

اولش فقط

تقریبا چند ماه بعد ازدواج کردم

البته اون طرف انتظار داشت صبر کنم!!!!چون پدرم مخالف اصلی بود

ولی من عاقل بودم

بعدا فهمیدم چقدر خدا دوستم داشته که ازدواجمون به هم خورد.همزمان با خواستگاری از من و اصرار واسه ازدواج با کس دیگه ای بود!!!!فکر کن!

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2706