2733
2734
عنوان

خانوما نظر بدین لطفا

202 بازدید | 20 پست

سلام من یه مشکلی دارم خیلی برای خودم این مشکل بزرگه
من به هیچ وجه نمیتونم بپذیرم که دختری که میخوام باهاش ازدواج کنم قبلا رابطه داشته
دلم یه دختر پاک میخواد که قبل من تجربه ای نداشته
به خدا نمیتونم با این مساله کنار بیام
باید چکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا تو انتخابت دقت کن همه دخترا رابطه ندارن تعداد خیلی ناچیز دارن 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728

همه ی دخترا اینجوری که میگی نیستنا تازه الان دیگه مثل قدیما نیس اکثرا با همون دوست پسراشون ازدواج میکنن نگران نباش به شما نمیرسه , شما هم میتونی با پرس و جو و یکم معاشرت با اون دختر خانم متوجه بشی 

2738
سعى كن كنار بياى چون همه داشتن كاش خودت دوس دختر داشتى و همون و ميگرفتى در هرصورت پاك پاك هم باشه ح ...

دلم یه رابلطه پاک میخواد بدون تجربه قبلی که براش همه انرژی مو بذارم

آره دلم یه زندگی میخواد زندگی واقعی و آروم

تو شهرای بزرگ خیلی عادیه , حتما شمام تو شهربزرگی هستین , تو شهر ما هنوزم عادی نیس رابطه که بماند دوست هم باشن بدبخت شدن , اونایی که دوست بودن حتما داداش غیرتی بالا سرشون نبوده بنظرم یا کلا دیگه بی غیرت شدن

2706