2737
2739

داره تو زندگیم اختلاف پیش میاد شوهرمم لج میکنه باهام میخواد هی ببره بیرون با خودش بدون من چه خاکی تو سرم بریزم میخوام جدا شم ازش بچمو هیچ جا نبره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم مثل توم. چون واقعا شوهرم حواس پرته و اصلا کلا خیالش راحته..... من میترسم بزارم بچه رو ببره

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا

تاثیر اخبار حوادثیه که قبلاً خوندیم 😢 

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
2738

مگه شوهرت ادم بیخیالیه؟یا دست و پا چلفتی؟!!!

من ی زمانی همش میترسیدم از عرض خیابون ک رد میشم پام گیر کنه جایی دراز ب دراز بیافتم کف خیابون  بعد ی ماشین از رو گردنم رد شه  

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
منم مثل توم. چون واقعا شوهرم حواس پرته و اصلا کلا خیالش راحته..... من میترسم بزارم بچه رو ببره

شوهر من یه بار بچرو ببره حتما گمش میکنه میاد خیلی حواس پرته و فکر میکنه بچه بزرگه و هیچیش نمیشه

2706