2726

بچه ها انتخاب رشته سراسری و ازاد جداست ؟

یعنی مثلا بخوام پرستاری ازاد و سراسری ثبت نام کنم جداست مراحلش ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره 

سراسری باید بری تو سایت سنجش انتخاب رشته کنی

واس ازاد باید بری تو سایتwww.azmoon.org انتخاب رشته کنی

تو که میتونه شبانه روزانع ثبت نام کنی ازاد میخای بری انقد پول بدی ک چی

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

اره

فقط امسال پزشکی  دارو و دندون و فکر کنم فیزیو رو باید تو سراسری ها وارد کنی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
مرسی عزیزم  اخه فک نمیکنم روزانه بیارم 😁

چنده رتبت؟

چ شهری هسی؟

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
رشته های پزشکی دندان و دارو و... با سراسریه...اما پرستاری و سایر جدا هستند

متوجه نشدم 

یعنی بطور مثال من میخوام روانشناسی و پرستاری رو هم ازاد ثبت نام کنم هم سراسری 

باید واسه سراسری جدا کد رشته هارو در بیارم و ثبت نام کنم و ازاد رو هم جدا .درسته ؟

نمیدونم درسته یا نه ولی شنیدم جنوب دانشگاه های سراسریش قبولیش خیلی راحت تره

همون سراسری اگر خوب انتخاب رشته کنی قبولی

امیدوارم هرپی خیره برات پیش بیاد💞

متوجه نشدم  یعنی بطور مثال من میخوام روانشناسی و پرستاری رو هم ازاد ثبت نام کنم هم سراسری  ...

بله...اگ دقت کنید رشته های دندون دارو پزشکی ازاد در دفترچه سراسری درج شده.

برای سلامتی داداشم یه صلوات میفرستین🙏❤️
2706