2726

من امروز ۳۸ هفته ۶ روزمه هنوز خبری از درد و پاره شدن کیسه آب نشده میخام طبیعی زایمان‌کنم.خسته شدم دیگه دوس دارم زودتر نی نی مو ببینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اولی ۳۸ هفته و ۲ روز دردم شروع شد

دومی ۳۷ هفته و ۱ روز

ولیی اینو بگما جفتشم سزارین کردم😂

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
2728

39 هفته و پنج روز فکر کنم روزشو دقیق یادم نیست

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

خوشبحالت ان شاالله هر چی زودتر بسلامتی زایمان کنی و بغلش کنی ،واسه منم دعا کن اینروزا بسلامتی بگذره

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
39 هفته و پنج روز فکر کنم روزشو دقیق یادم نیست

من درد نداشتم اصلا ولی یهو کیسه آبم پاره شد بعدش رفتیم بیمارستان آمپول فشار زدن بهم یک ساعت بعد زایمان کردم

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2706