2733
2734

من به خاطر تنبلي تخمدان بايد بخورم يه مدت استراحت باز شروع كنم مثللا شايد سه سال اينا مجبورباشم بخورم.

مجردم هستم

ميدونم واسه ديابت هم ميدن ولي ةقتي قطع بشه بدن ميتونه باز طبيعي انسولين ترشح كنه باز؟

عوارضش چيه

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما چندماهه مصرف کردی؟لاغرم شدی؟؟

اره لاغرشدم 

قبلا يك ماه ونيم

دوباره شروع كردم

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔
من الان ۶ساله بدون وقفه دارم میخورم فعلا عوارضی نداشته برام

شما واسه چي ميخوري عزيزم

2738
تنبلی تخمدان

عه چه خوب همين كه باعث نشده قندتون بهم بخوره

اثرهم داشته؟من كه بايك ماه ونيم ديگه پي سي او نبود ولي دكترگفت بازبخور

من بخاطر دیابت مصرف میکردم چند سالی. عوارض خاصی نداره فقط من به نمونه ایرانیش حساسیت داشتم خفه میشدم نمونه خارجی‌ش گرفتم. سعی کنین ورزش و تحرک داشته باشید حتما هر روز برین پارک باسرعت متوسط بدوید حتما کار با وزنه سه روز در هفته داشته باشید ورزش مثل حموم و خرید وچک کردن موبایل به عنوان یه عادت به زندگیتون اضافه کنید تنبلی تخمدان هم بخاطر کم تحرکیه

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
من بخاطر دیابت مصرف میکردم چند سالی. عوارض خاصی نداره فقط من به نمونه ایرانیش حساسیت داشتم خفه میشدم ...

اره روزي نيم ساعت رو پياده روي تند دارم فكرنكنم به درد بخوره كاش مي شد رفت باشگاه

اره روزي نيم ساعت رو پياده روي تند دارم فكرنكنم به درد بخوره كاش مي شد رفت باشگاه

پیاده روی تند به درد نمیخوره برا پیرزنا خوبه. 20 دقیقه با سرعت متوسط و بالا باید بدو 5 دقیقه اولش پیاده روی نسبتا تند برای گرم کردن 5 مین آخر سرد کردن. اون 20 دقیقه اینتروال یه دقیقه با تمام توان میدونی یه دقیقه تند راه میری میشه نیم ساعت ورزش هوازی مفید🤭🤭

کار با وزنه هم تو خونه انجام بده باهر وسیله سنگینی که داری حتی دوتا بطری آب معدنی کوچیک که توش حبوبات سنگ خاک هر چی باشه. از یه مربی بدنسازی برنامه مبتدی تو خونه بگیر هم فرم میگیری خوش تیپ میشی هم سلامتی بدست میاد و تنبلی تخمدانت اوکی میشه و هم روحیه ت رو بهتر میکنه. من خودم تنببی داشتم و باردار نمی‌شدم البته برامم مهم نبود بچه نمیخواستم ولی بخاطر تنبلی تخمدان شروع کردم ورزش 😐🙄😑همون سه ماه بعدش باردار شدم 😑😐😶

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
پیاده روی تند به درد نمیخوره برا پیرزنا خوبه. 20 دقیقه با سرعت متوسط و بالا باید بدو 5 دقیقه اولش پی ...

واي چقدررر خوب چقدر انگيزه گرفتم.كاش بشه يه جايي رو پيداكنم برم بدوام فقطططط حتما توفكرشم البته من تازه عمل كردم تابخوام بهترشم ميشه فك كنم دوسه هفته ديگه ولي حتما حتما ميرم

عزيرم شما سردي روهم قطع كردي؟

2706