2726

ببینید منظور من اینه 

بنظرتون بهترین راه ارتباط با خدا چیه؟؟

شما چجوری خدا رو شناختین؟؟؟

عربی؟؟؟ فارسی؟؟؟؟

خدا رو کجای زندگیتون دارین؟؟؟

ممنون از نظراتتون 

عزیزمن ۴ سال پیش یه جور دیگه خدا رو دیدم بزرگیو حکمت کارام از یه دریچه دیگه دیدم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

نماز اول بعدم همیشه خدارو حس کنی باهاش حرف بزنی بدونی حواسش بهت هست و تنها نیستی و بیشتر از هرکسی دوست داره 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خداروتوی این همه افریده این همه نظم اینهمه زیبایی واینکه هروقت  ترسیدم پس بزرگتر وقویتر ازون برای نجات ندیدم وقتی درمانده شدم وقتی ازدست بنده اش خسته شدم وقتی  ارزوهای خیلی بزرگو دست نیافتنی داشتم وقتی دیدم وباور کردم اگه اون بخواد میشه واگه نخواد هیچ رقمه نمیشه.... اما زبان فارسی یا عربی خدا رو به هرزبونی صدا کنی میشنوه ولی زبان عربی کاملتره وکلمات معنای گسترده تری دارن البته به ۱۴ معصوم هم اعتقاد دارم به اینکه انسانهایی بهترازما که خدارو بیشترازهرکسی دوست داشتن وباورش داشتن دعاها ودستوراتی دارن که ازحرفهای من یه انسان معمولی قشنگتر وپرمعناتره  وبقولی راه مستقیم ودرسته واعتقاد دارم اونا راههایی بلد بودن که بهتر وبیشتر ادمو به خدا نزدیکتر میکنه پس ازدعاهاشونم برای رسیدن به خدا وارزوهای قلبیم حتما کمک میگیرم  نماز هم واجب دینیه ودرهرصورتی اگه بخوام مسلمون باشم باید انجامش بدم برای رضای خدا واگه قبول درگاه حق بشه که مستقیم پذیرفته میشم به بندگی درگاهش البته بگما پذیرفته شدن نماز شرایطی داره  که به این راحتی هانیست ولی بازم امیدمون به بخشش ورحمت خداست  

اصلا تاحالا به خودت گفتی اولین انسان رو کی آفریده؟زمین وکوه ها وسبزه هارو کی آفریده؟!!!

نه فقط شما گفتی

کسی نیافریده. طی میلیون ها سال به وجود اومدن. همه اش از طریق علم اثبات میشه که چجوری به وجود اومدن. نیازی به آفریده شدن نداره چیزی

نه فقط شما گفتی کسی نیافریده. طی میلیون ها سال به وجود اومدن. همه اش از طریق علم اثب ...

نه عزیزم، این چیزا خییییلی فراتر از علم انسانِ،اصلا تو درک انسان نمیگنجه...

خدا هست.

خدا واقعا هست...

[QUOTE=157134766]    نه فقط شما گفتی کسی نیافریده. طی میلیون ها سال به وجود اومدن. همه اش از طریق علم اثب ...[/QUOTEهرعلتی معلولی دارد وهر معلولی علتی.

مگه میشه یه چیزی خودبه خود به وجود بیاد؟!حالا من گفتم یه چیزی ،چه برسه به انسان!

2706