2410
2553

به منم بگین دا😁😁😁

وزن اولیه ۶۴ 😓😓وزن دلخواه  ۵۷ من میتووووووونم💪💪💪💪تیکر خرید ماشینه بچه ها‌میشه دعا کنین ماهم ماشین دار بشیم😘🤗❤

از گوگل

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
واقعا چطوری؟

اسم سریالو سرچ میکنم میاد 

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

اسم فیلمو سرچ میکنم تو سایتایی که میاد میرم ببینم کدوم با چه کیفیتی داره و دان میکنم

بیشتر این دوتا سایت ولی

http://newb2k.xyz/backstreet-rookie-2020/

https://30tk.ir/دانلود-سریال-کره-ای-backstreet-rooki

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2714
پروموییز...کرین دراما و‌...

اینا برنامه هستن یا کانالن یا سایتن؟

وزن اولیه ۶۴ 😓😓وزن دلخواه  ۵۷ من میتووووووونم💪💪💪💪تیکر خرید ماشینه بچه ها‌میشه دعا کنین ماهم ماشین دار بشیم😘🤗❤
اسم فیلمو سرچ میکنم تو سایتایی که میاد میرم ببینم کدوم با چه کیفیتی داره و دان میکنم بیشتر این دوتا ...

مرسی عزیزم

مرسی عزیزم

فدات

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون