2726
عنوان

زندگی متاهلی

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 41 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

متاهلی خیلی خوبه اگه همسرت خوب باشه

ولی بنظر منبچه دار شدنه که خیلی همه چیو تغییر میده سخت و پر مسئولیت میکنه

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

به انتخابت مربوط میشه بیشتر

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
کوفت دختر تو دقیقا بر عکس منی😂😂😂😂

یاد بگیر ازم خخخخخخ

چن سالته

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️

مجردی و متاهلی هر دو تو جایگاه خودش خوبه من مجردیمو واقعا دوست داشتم خصوصا دوران دانشگاه خیلی خاطرات خوب و شادی دارم متاهلی هم همینطور یه همراه خوب برای زندگیها و شادیهات پیدا میکنی و مسئولیتها و دغدغه ها و مشکلاتشم در کنار هم میگذرونین خصوصا تا وقتی بچه نداری انقدری مسئولیت نداری ولی خب بچه کار و مسئولیت پدر و مادر و بیشتر میکنه ولی شیرینیهای خودشم داره

2706