2726
عنوان

زندگی متاهلی

940 بازدید | 41 پست

حس میکنم نود درصد اعصاب خوردی داره

و پر از مسئولیته 

دلم میخواد تا جایی ک میشه مجرد بمونم ولی مامانم میگه دختر تا یه سنی خواستگار خوب داره😑

واقعا حس تنفر دارم به ازدواج

یعنی همینطوریه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من برعکس توام خخخ

مامان میکهذفعلا درستو بخون زیاد حواست پرت ازدواج نباشه ولی من میگم خاستگار خوب تا یه سنی هستا😂😂😂😂😂از ۱۸سالگی همینم😐😐😐😐😐😐😐😐مسئولیت داره سختی داره ولی مجرد موندنم سخته تا کی اخه

ادم دلش میخاد یکی باشه😭😭

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️

بستگی داره دیگه.من ازدواجی بودم اصلنم دوس ندارم مجرد باشم چیه واقعا

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

نه عزیزم اصلا سخت نیس من ۷ساله متاهلم دوتا بچه دارم خیلی هم راضی ام ولییییی ب شرطی ک دوطرف تعهد داشته باشن و باهم رو راست باشن شوهرم از همه لحاظ هوامو داره ولی من اونجور نیس ک از خوبی و مهربونیش سواستفاده کنم خیلی هم قدرشناسم 

پروفت خودتی؟

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 

من که هم مجردیم خوب بود هم متاهلیم .هر کدومش سر جای خودش خوب بوده برام...

متاهلی آرامش و لذت داشته برام

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2706