1874
1823
عنوان

زندگی متاهلی

916 بازدید | 41 پست

حس میکنم نود درصد اعصاب خوردی داره

و پر از مسئولیته 

دلم میخواد تا جایی ک میشه مجرد بمونم ولی مامانم میگه دختر تا یه سنی خواستگار خوب داره😑

واقعا حس تنفر دارم به ازدواج

یعنی همینطوریه؟

𝐵𝑒𝑐𝑎𝑢𝑠𝑒 𝐼 𝒉𝑎𝑣𝑒 𝑒𝑣𝑒𝑟𝑦𝑡𝒉𝑖𝑛𝑔 𝐼 𝒉𝑎𝑣𝑒 𝑖𝑠 𝑙𝑖𝑓𝑒 ...

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

من برعکس توام خخخ

مامان میکهذفعلا درستو بخون زیاد حواست پرت ازدواج نباشه ولی من میگم خاستگار خوب تا یه سنی هستا😂😂😂😂😂از ۱۸سالگی همینم😐😐😐😐😐😐😐😐مسئولیت داره سختی داره ولی مجرد موندنم سخته تا کی اخه

ادم دلش میخاد یکی باشه😭😭

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
1883

بستگی داره دیگه.من ازدواجی بودم اصلنم دوس ندارم مجرد باشم چیه واقعا

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد                 خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

نه عزیزم اصلا سخت نیس من ۷ساله متاهلم دوتا بچه دارم خیلی هم راضی ام ولییییی ب شرطی ک دوطرف تعهد داشته باشن و باهم رو راست باشن شوهرم از همه لحاظ هوامو داره ولی من اونجور نیس ک از خوبی و مهربونیش سواستفاده کنم خیلی هم قدرشناسم 

من که هم مجردیم خوب بود هم متاهلیم .هر کدومش سر جای خودش خوب بوده برام...

متاهلی آرامش و لذت داشته برام

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
1893
من برعکس توام خخخ مامان میکهذفعلا درستو بخون زیاد حواست پرت ازدواج نباشه ولی من میگم خاستگار خوب تا ...

کوفت دختر

تو دقیقا بر عکس منی😂😂😂😂

𝐵𝑒𝑐𝑎𝑢𝑠𝑒 𝐼 𝒉𝑎𝑣𝑒 𝑒𝑣𝑒𝑟𝑦𝑡𝒉𝑖𝑛𝑔 𝐼 𝒉𝑎𝑣𝑒 𝑖𝑠 𝑙𝑖𝑓𝑒 ...

متاهلی خیلی خوبه اگه همسرت خوب باشه

ولی بنظر منبچه دار شدنه که خیلی همه چیو تغییر میده سخت و پر مسئولیت میکنه

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
1718