2737
2734
عنوان

تاپیک غم

205 بازدید | 8 پست

حالم خوب نیست ازاین دنیا اون دنیا سیرم امروز از شدت غم قبلم درد میکرد ای کاش اصلا وجود نداشتم غمم بخاطر ورشکستگی چه بلاهایی که عموم سرمون آورد که هنوزم داریم منو خانوادم ادم تاوانش رو پس میدیم😔😔😔😔😔😔😔

عزیزم یه روز بابام به حدی بی کس شد که خدا بود و من و مامانم همه فکر میکردن مارو باید از تو جوب جمع کنن همه رفتن همه 

ما زنده ایم 

بابام دوباره کار میکنه و این بار ما تاوان آبروی الکی ریختنو داریم میبینیم فقط بشین و ببین

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتی میرفتن سرکار بابام میگفتن اخراجش کنین فکرشو بکن الان بابام پسر همونو برده سرکار زمین خیلی بد میچرخه 

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2728
حتی میرفتن سرکار بابام میگفتن اخراجش کنین فکرشو بکن الان بابام پسر همونو برده سرکار زمین خیلی بد میچ ...

میگن صبر خدا خیلی زیاد ولی من خیلی خیلی صبرم لبریز شده چون خدا جاش راحت همیشه درآرامش

میگن صبر خدا خیلی زیاد ولی من خیلی خیلی صبرم لبریز شده چون خدا جاش راحت همیشه درآرامش

توکلت به خدا روزی روز شمام میرسه اصلا از بنده خدا نترس اصلا از نیش و کنایه هاشون نترس من بهم ثابت شده با اطمینان بهت میگم 

2738