2737
2734
عنوان

مدل شوهر من چرا اینجوریه ؟🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 3565 بازدید | 126 پست

همه ی این حرفهایی ک گفتیرو ب خودش هم میگی؟؟؟

تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙  شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴     وزن شروع:۸۰.    وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞  وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞   ۷۵🔓  ۷۰🔒   ۶۵🔒من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه ربطی داره بعضیا سرد مزاجن 

فقط حدس بود، نگفتم حتما که

ولی خب یکی از دلایل سرد مزاجی دقیقا همینه، آدمایی که گرایش جنسیشون چیز دیگه اس اما به خاطر شرایط جامعه مجبورن ازدواج کنن

شوهر منم هیچ کاری برای من ،بچم ،خونم انجام نمیده ،اگه خونه باشه فقط می خوابه ،آخرش کلی هم ادعا داره ...

اره اینم روز تعطیل صبح تااااا شب میخوابه ، بقیه روزم میره خونه مامانش ، میگه روز تعطیلی منه میخوام استراحت کنم ، سایر روزام کارای خونه رو انجام نمیده

2738
فقط حدس بود، نگفتم حتما که ولی خب یکی از دلایل سرد مزاجی دقیقا همینه، آدمایی که گرایش جنسیشون چیز د ...

نه اون جوری نیست ، ولی تو رابطه سوءاستفاده میکنه فقط از من ، همیشه تقاضه رابطه از پشت رو داره و به زور بدون  رضایت من کارشو انجام میده اصلا فمر سلامتی من نیست

نه اون جوری نیست ، ولی تو رابطه سوءاستفاده میکنه فقط از من ، همیشه تقاضه رابطه از پشت رو داره و به ز ...

نکن این استباهو من کردم الان شقاق گرفتم بعد اینک مریض شدم تازه فهمیده باهام چ کاری کرده

نه اون جوری نیست ، ولی تو رابطه سوءاستفاده میکنه فقط از من ، همیشه تقاضه رابطه از پشت رو داره و به ز ...

خب عزیزم اینکه الان گفتی بیشتر شک برانگیز شد رو قضیه گرایش جنسی که

خب عزیزم اینکه الان گفتی بیشتر شک برانگیز شد رو قضیه گرایش جنسی که

نمیدونم ،اصلا اخلاقا و رفتارای مردونه نداره ، خاله زنکه خبرچینه ، همش دوست داره وقتی تو جمع چندتا زن هستن مسخره بازی دربیاره و نمکدون میشه

2706