2703
2553

داییم متولد ۶۱ 

تحصیل کرده 

قدش ۱۸۰ 

وزنش ۷۵ 

ورزشکاره از نظر قیافه و مالی ام اوکیه

سنشم خیلی کمتر میاد 

خیلی جاها معرفی کردن رفتیم ولی خیلی ایراد میگیره 🤔😒

نمیدونم فازش چیه😂

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بنده خدا منو میخواسته ببین کارهاتون را شوهرم دادن رفت

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
2714
مطمعن باش تهش یه زنه زشت میگیره  که میگی این همونه که این همه دختر  رد میکرد منم داییم این ...

وای اره دقیییقا

دایی من دوس دختر هاش پزشک و دندون پزشک بودن اخر رفت یه زن معمولی که فقط ادعا داره گرفت😁

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
مگه همه چی قیافه اس؟ طرف خودش باید خوشش بیاد

خوب درسته  ولی اینهمه  ایراد  میزارن رو دخترای دیگه که مثلا این دماغش فلانه این نمیدونم دندونش درازه  خوشم میاد میرن بد تر از اونو میگیرن

مگه همه چی قیافه اس؟ طرف خودش باید خوشش بیاد

نه خوب همه چیز قیافه نیست ولی میدونی مهمه پسرا ظاهر بینن

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
خوب درسته  ولی اینهمه  ایراد  میزارن رو دخترای دیگه که مثلا این دماغش فلانه این نمیدو ...

اره اخرش اینه منم از پسرای اینطوری خوشم نمیاد روح انسان از قیافه خیلی مهم تره و قیافه بعد یک مدت عادیییی میشه😐

2706