1822
1823

داییم متولد ۶۱ 

تحصیل کرده 

قدش ۱۸۰ 

وزنش ۷۵ 

ورزشکاره از نظر قیافه و مالی ام اوکیه

سنشم خیلی کمتر میاد 

خیلی جاها معرفی کردن رفتیم ولی خیلی ایراد میگیره 🤔😒

نمیدونم فازش چیه😂

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .....

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883

بنده خدا منو میخواسته ببین کارهاتون را شوهرم دادن رفت

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدنت.من در ۹۹/۹/۹ خواهم مرد😊🤲✌👈🤵درخواست دوستی نده اینکه من با همسرم مشکل دارم یا هرچی دلیل بر این نیس با توی یالغوز درد و دل کنم یا تو بیشعور را درخواستت را قبول کنم.همه مثل خودتون نیستن بی شخصیت نفهم😡😡
مطمعن باش تهش یه زنه زشت میگیره  که میگی این همونه که این همه دختر  رد میکرد منم داییم این ...

وای اره دقیییقا

دایی من دوس دختر هاش پزشک و دندون پزشک بودن اخر رفت یه زن معمولی که فقط ادعا داره گرفت😁

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
مگه همه چی قیافه اس؟ طرف خودش باید خوشش بیاد

خوب درسته  ولی اینهمه  ایراد  میزارن رو دخترای دیگه که مثلا این دماغش فلانه این نمیدونم دندونش درازه  خوشم میاد میرن بد تر از اونو میگیرن

دارم وجودتو حس میکنم و وقتی دستایه کوچیکتو بگیرم به ارامش واقعی میرسم  
مگه همه چی قیافه اس؟ طرف خودش باید خوشش بیاد

نه خوب همه چیز قیافه نیست ولی میدونی مهمه پسرا ظاهر بینن

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .....
خوب درسته  ولی اینهمه  ایراد  میزارن رو دخترای دیگه که مثلا این دماغش فلانه این نمیدو ...

اره اخرش اینه منم از پسرای اینطوری خوشم نمیاد روح انسان از قیافه خیلی مهم تره و قیافه بعد یک مدت عادیییی میشه😐

اره اخرش اینه منم از پسرای اینطوری خوشم نمیاد روح انسان از قیافه خیلی مهم تره و قیافه بعد یک مدت عاد ...

کاملا با حرفت موافقم    

دارم وجودتو حس میکنم و وقتی دستایه کوچیکتو بگیرم به ارامش واقعی میرسم  
1826
اره اخرش اینه منم از پسرای اینطوری خوشم نمیاد روح انسان از قیافه خیلی مهم تره و قیافه بعد یک مدت عاد ...

بنظر من بزار خودش پیدا کنه بیکاری بابا. منم یک برادر دارم همینه هرچی دوست و همکار داشتم رفت خواسگاریشون اخرشم میدونم یکی بیخود میگیره