2726
عنوان

شوهرم منو جایی نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 49 پست
ن بخاطر کرونا نیست قبل کرونا هم همین بود 

عزیزم فقط تو اینجوری نیستی .شوهر منم هیچ جا نمیبره حبس شدم تو خونه دیگه سر درد گرفتم از بس در و دیوار نگاه کردم

خدایا میدانم که میبینی ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم فقط تو اینجوری نیستی .شوهر منم هیچ جا نمیبره حبس شدم تو خونه دیگه سر درد گرفتم از بس در و دیوا ...

واااااا چطورمیشه یعنی 

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
2728

خب ده سالع وضعيتت همين بوده الان چي بگيم ما😐

خدا به راه راست هدايتش كنه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

خب ی دلیل حتما داره

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بیماری اعصابم دعا کنید. من دعای شما نی نی سایتی ها رو خیلی باور دارم. منم واسه هر حاجت‌مندی در سایت دعا کردم و صلوات یا سوره حمد میخونم.

علتش چيه؟ بد دله؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

خانومای عزیز اگه میخواید شوهرتون مطیعتون بشه صرفن درانجام کارهای حلال و به جا ۴۰بار سوره ی عصر رو بخونید به ماست شیرین وبخورید.

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.

از اینجور مردها زیادن تو جامعه متاسفانه،مردهای شکاک و بی اعتماد به همه چی ، واسه همین اجازه نمیدن زن و بچشون جایی باشن ک خودشون حضور ندارن

حالا شوهر ایشون حتی خودش هم خانوادشو بیرون نمیبره واقعا سخته،

2706