2726
عنوان

کی کتاب نظام جدید میخواد؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 64 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه گلم فقط کنکوری

اهان مرسی

من پادری وگلدوزی میفروشم                    اگه خواستی درخواست دوستی بده توضیح بدم. گلدوزی هم میفروشم.                               اینکه من پادری میفروشم نشان دهنده اینه که من میخوام مستقل باشم👑😍     اگه باهام مخالفی لطفا ریپ نکن چون انگونه ادب خودت فاش میشود.               اقایون درخواست دوستی ندن تو تاپیکام نیان😑من لایک ندوست ریپ دوست😍کاربری قدیمم ترکیدن این کاربری برای دونفره 
2728
سلام عزیزم خوبی؟ من اره ولی راضی نبودم ک🥺

الان تاپیک قبلیتو دیدم رتبت ک خیلی خوب شده😍😍😍فیزیو روزانه رو میاری رشته ی خيلي خوبیه. دارو پرذیس هم فک کنم بیاری

چیارو انتخاب کردی

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
الان تاپیک قبلیتو دیدم رتبت ک خیلی خوب شده😍😍😍فیزیو روزانه رو میاری رشته ی خيلي خوبیه. دارو پرذیس ...

نه خوب نیس

خودمم احتمالا بمونم ولی اگ بمونم جدید میخرم همه رو

اره از دندون پردیس تا فیزیو روزانه و پردیس..همه🥺

تو مگه کنکور نمیخوای بدی

سلام دختر خوبی🤪 جدابتو خواستم بدم تو خصوصی ولی کاربریم بیخودی ترکید🥺😐

اره. میدم ولی  اینارو  یه کتاب دیگه هم براشون دارم و. دور خودم جمع کنم استرس میگیرم چون یه منبع هم به زور میشه کار کرد🤪

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
نه خوب نیس خودمم احتمالا بمونم ولی اگ بمونم جدید میخرم همه رو اره از دندون پردیس تا فیزیو روزانه و ...

ایشالله بیاری😍💗

عزیزم جواب سوالات رو که ننوشته؟ علامت داره ؟ ی عکس میدی از صفحه شیمی یازدهم و میکرو زیست یازدهم و ..؟ اخه رتبه ۱۰۰ شده 😶😅✋🏻 

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
نه خوب نیس خودمم احتمالا بمونم ولی اگ بمونم جدید میخرم همه رو اره از دندون پردیس تا فیزیو روزانه و ...

سلام عزیزم شما نظام قدیمی میخوای جدید کنکور بدی؟

میتونم بپرسم چندسال پشت بودی؟ 

منم نظام قدیدمم و میخوام دوباره جدید بدم ولی میترسم ی کمی نگرانم در مورد عوض شدن کتاب ها و اینکه اگه نتونم چی اگه قبول نشم 

چون دوسالی ک پشت بودم درس نخوندم اصلا ولی خیلی پشیمونم  و میخوام جبران کنم

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
2706