2726
عنوان

بچها کی فال میگیره بگین تگش کنیم

195 بازدید | 42 پست

؟؟؟؟ درباره من بگو درباره آیندم و زندگیم من فائزه هستم متولد اردیبهشت هستم 

میشه برای مادر بزرگ عزیزم و خاله ام و پدربزرگ هام یه صلوات بفرستی فرستادین بهم بگین ممنون  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فائزه جون عزیزم بختت بستن خیلی دشمن بدگو داری تا یه تومن ندی بختت باز کنم نمیتونی شوهر کنی😅

راستی همزادم داری بچه همزادتو کشتی برا اونم ۵۰۰بده

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
2728

بود اگه منم تگ کنین بیام لطفا

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫
از این فال اینترنتی ها بخوای برات میگیرم😁😀😀

ممنون ولی نه می خوام ببینم توی سایت خانم فالگیری هست که کمک کنه چون دارم از فضولی درباره آیندم میمیرم 

میشه برای مادر بزرگ عزیزم و خاله ام و پدربزرگ هام یه صلوات بفرستی فرستادین بهم بگین ممنون  
فائزه جون عزیزم بختت بستن خیلی دشمن بدگو داری تا یه تومن ندی بختت باز کنم نمیتونی شوهر کنی😅 راستی ...

ممنون ولی نه می خوام ببینم توی سایت خانم فالگیری هست که کمک کنه چون دارم از فضولی درباره آیندم میمیر ...

اگر یکی واقعیش رو پیدا کردی به منم بگو ولی هیجان انگیز هست ندونستنش 

فائزه جون عزیزم بختت بستن خیلی دشمن بدگو داری تا یه تومن ندی بختت باز کنم نمیتونی شوهر کنی😅 راستی ...

برا منم میگی

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
من خیییییلی گرفتم اما یکیشون معرکه بود بقیه مثل هم فقط تفسیر میکردن

از کجا گرفتی ؟

توام همینی ولی ۲۰۰بیشتر بده خخخ

😂 😂 😂 😂 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706