2733
2734
عنوان

به هم فکریتون نیاز دارم

154 بازدید | 21 پست

داخل تاپیکام از جریان زندگیم گفتم که زمان بارداریم واسه شوهرم از ربات صیغه یاب پیام میومد که پرسیدمو بچه ها گفتن واسه ما هم گاهی میاد... بعد به شوهرم گفتم اونم همینو گفت جالب که دیگه پیامی نیومد ولی دوبار رو گوشیه ساده ش پیام متنی از پیامرسان صیغه یاب حافظون امد. که فلانی پیامت داده برو بخون...بعدشم که رفت ماموریت و وسطش سه چهار باری اومد خونه. قرار شد اخر ماموریتش منو بیاد از خونه بابام ببره. چون من از اول ماموریتش رفتم خونه بابام. ولی من ناگهانی خودم رفتم خونه و شوهرم هیچ احتمال نمیداد من برم خونه... اقا کاند و م استفاده شده شو منهدم نکرده بود....

خلاصه اینکه سه چهار روز پیش سر جریانی باهم بحثمون شد   و دوروز قهر کرد حرف نزد گفت تو تهمت میزنی حتی خواستم اشتی کنم محل نداد... منم عصبی شدم از کاراش اومدم خونه بابام قهر...موقع اومدن گفت من دنبالت نمیام 

🤯😕😔

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
2706