2726
عنوان

لطفا ببیایید راست میگن اسم همسر...

388 بازدید | 34 پست

سلام دوستان, درست میگن اسم همسر آینده رو چانه نوشته شده؟؟ بدون شوخی... لطفا بگید امکان داره اسم همسر آینده روی دست یا چانه باشه؟ برام سوال شده. ممنون

خخخخ چه چیزا 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نبابا 

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2728

خو اونایی که دوسه بار ازدواج میکنن باید چونشون دفتر 40 برگ باشه اگه شوهراشون چند اسمی باشن

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

😲

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

رو پيشونيه

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘

بخدا قرن ۲۱ ایم 

نکنین نزنین این حرفارو 

تحصیل کردیم قریب ب اتفاق 

رسانه های ارتباط جمعی اومدن 

اینترنت 

شاید اعجاب انگیز باشه اما دوران این حرفا گذشته ها

یکم ب خودمون بیایم

این چیزیه ک جهان اول از ما میبینه؟؟؟؟؟؟

و پاییز،بهاریست که عاشق شده است...🍁🍃❤
2706