2726

میخوام رب درست کنم میشه تمام نکاتشو بگین میخوام رو گاز تو خونه بپزم میشه فعلا گفتم بیست کیلو بچوشونم ببینم چطور میشه بعد زیاد بچوشونم بیست کیلو گوجه چقدر رب میده 

الهی شکرت یکبار نه هزار بار شکرت 😘خداجونم خیلی خوبیی❤ بابت تمام نعمت های بیشماری که دادیی شکرت خیلیی دوستت دارم خداجون ❤💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو اشپزخونه اگه درست کنی خونت به گند کشیده میشه

جدا اخه جا ندارم 

چند ساعت زمان میبره پخت رب

الهی شکرت یکبار نه هزار بار شکرت 😘خداجونم خیلی خوبیی❤ بابت تمام نعمت های بیشماری که دادیی شکرت خیلیی دوستت دارم خداجون ❤💖
2728

یه سطل بزرگ لازم داری گوجه هارو چار قسمت میکنی لایه به لایه میریزی لاشونم نمک دریا درشو با نایاون بزرگ میبندی بعد درشو میزاری ۳ یا ۵ روز بمونه هر چند روزم با دستت لهشون میکنی بعد چندروز میریز تو یه توری چیزی از ابشو میگری میزاری رو گاز تا غلیظ بشه

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           

من گرفتم.بده بیرون اول اب گوجه هارو برات بگیرن بعدم زیرشو زیاد کن کف که کرد کف هاشو بردار وقتی رب سفت شد کف هارو اضافه کن این واسه رنگش.

یه نصف ملاقه روغی مایع یا سرخ کردنی بریز.

اول زیاد باشه زیرش یکم که دیدی داره سفت میشه زیرشو کم کن بذار کم کم قل قل کنه کع زندگیت رو رب میپاشه بعدم زود ته میگیره اگه اخرش زیادباشه

روز ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگی من افتاد.
2706