2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e

شیزینی اصلا دوس ندارم بیشتر ترشی زیادم میخابم شما چطور؟ چن هفته ای،؟ 

نه شیرینی ن ترشی هیچکدومو دوس ندارم خابم خیلی سنگین شده هشت هفتمه ضعف میکنم زیاد نمیتونم غذا بخورم باز میوه یکم میخورم

2738

من سر دخترم شوری دوس داشتم هندوانه .

این یکی میلم به شیرینیجات ترشیجات اصلا نمیتونم سمتش برم و کلا گرمیجات دوس دارم مثل کشمش گردو پسته خام

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷

دخترم هوس کاکائو اولش و تا آخرش هم کاهو

پسرم اولش لواشک و تا آخرش بستنی😋

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
عزیزدلم چیشدعسلم بالاخره باشکوه‌تر آشتی کردین بچه پیش کیه الان

نه آشتی نکردیم فعلا بچه هاپیش شوهرمن هفته ای یبار میبینمشون  ولی دخترمو یه هفته اس گذاشته پیشم چون برا من تب عصبی کرده بود مریض شده بد

من الان تو تلویزیون هم میبینم طرف غذا میخوره حالم بد میشه😭 رفتم سرخود دمیترون گرفتم یکم آرومم میکن ...

دمیترون ضرر نداره گلم من خیلی خوردم آره قطع نمی کنه گلم 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
خداروشکر عزیزم چه علائمی داشتی؟؟؟🤩

از اول سینه هام نوکشوم درد داشت حالت تهوع داشتم ولی بالا نمیاوردم تا هفته ۱۲ داشتم دیگ همین 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2706