2737
2734

من قبل بارداری نفرت از گوشت داشتم ولی الان خیلی دوست دارم ، گلابی و انار و انگور  و هندونه خیلی دوست دارم نه چیز ترش میتونم بخورم نه شیرین .تهوع اصلا ندارم بنظرتون بچه من جنسیتش چیه ؟ 

❤❤

هوس انار و اش رشته و دلمه و آلوچه و پفک میکردم 🥴 از پیتزا بدم میومد. دختر

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت تهوع نداری😢

هفته چندی؟؟

من حالت تهوع امونمو بریده فقط میوهو چیزای ترش میتونم بخورم

مرغ حالمو افتضاح بهم میزنه گوشتم بزور قورت میدم😢

خدایا شکرت❤ پسرم همه زندگیمه😍
2731
2738

عزیزم متفاوت کلا من بیشتر دیدن کسایی که بیشتر میخوابن بچشان پسر ولی میگم بدن هر کس یجور هست من ویار شدید داشتم تهوع افتضاح دوستم اصلا تهوع و ویار نداره هر دو پسر  

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

خودم که فعلا تجربه نکردم اما خواهرشوهرم خیلی لواشک و ترشی و گوشت کباب شده هوس میکرد نی نیشم دختر بود😊😊😊

خدایا...من هرچی میخوام بهم بده💙💚💜💛❤ مصلحتمم توش قرار بده...😉😉😉خدایا میدونم که یه روزی منم بچمو بغل میگیرم پس از همین الان به خاطر اون لحظه قشنگ میگم👈 {خدایا شکرتمیشه دعا کنی بچمو سالم بغل بگیرم😇
2706