2733
2734

حالا من شلوار گشاد بدون زیپ و دکمه ندارم 

به نظرتون پیراهن بلند بپوشم بدون شلوار اشکالی داره؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا دردی نداره ک میخای بیهوش بشی.

من پارسال یبار انداختم عکس خیلی درد داشتم حالا دوباره دکترم نوشت که برم منم هرکاری کردم نتونستم با خودم کنار بیام که بدون بیهوشی انجام بدم چون واقعا خیلی اذیت شدم لوله هامم بسته بود

2738
من پارسال یبار انداختم عکس خیلی درد داشتم حالا دوباره دکترم نوشت که برم منم هرکاری کردم نتونستم با خ ...

اها من خیلی راحت بودم پس.انشالله ک بخیر و خوشی پشت سربزاری

آرزو کنمت؛براورده شدن بلدی؟؟؟🤗
۷۰۰

آها خوبه پس، منم سه ماهه اقدامم اگ قرار باشه عکس رنگی بگیرم با بیهوشی میگیرم چون طاقتم خیلییی کمه، شما بعد چه مدت براتون عکس رنگی نوشت

لطفا برا نی نی دار شدنم صلوات بفرستین مهربونا🥰😘
من پارسال یبار انداختم عکس خیلی درد داشتم حالا دوباره دکترم نوشت که برم منم هرکاری کردم نتونستم با خ ...

عزیزم اگه بخاطر بارداری میخوای بگیری که بذار تجربه خودم رو بهت بگم من بعد گرفتن.عکس وقتی نشون دکترم دادم گفت سپتوم داری به قول خودش رحمم دیوار داره گفت باید حتما عمل کنی منم خیلی ناراحت وگریه از مطب اومدم بیرون نفهمیدم کی رسیدم خونه دیگه خودمو راضی کردم که عمل کنم ولی قربون حکمت خدا برم همون ماه سوپرایزم کرد وباردار شدم هرچند بخاطر حرف دکتر که ناامیدم کرده بود اصلا به بارداری فکر نمیکردم وبرای خلاصی از فکر وخیال خیلی خونه تکونی کرده بودم که یه هفته بعد اینکه فهمیدم باردارم سقط شد

2706