2726
عنوان

چند نکته که هر خانمی باید بداند

366 بازدید | 7 پست

سعی کنیدورزش را ازخودتان دور نکنید،اگر می‌توانید مرتب به کلاس‌های ورزشی بروید،اگر فرزند کوچک درخانه دارید و یاهزینه‌های کلاس‌های ورزشی برای شما بالاست؛ میتوانید با برنامه‌های تلویزیونی و یا انفرادی نرمش کنید

▪️لباس‌های کهنه،پاره و آنهایی که براثر شستشو از رنگ و رو رفته‌اند، رادور بریزید، هیچ چیز مثل لباس کهنه‌ای که به تن شما زار می‌زند، چهره‌تان را پیر و روحیه‌تان را افسرده نمی‌کند

▪️به زیبایی ومرتب بودنتان اهمیت دهید.هر روزصبح موهایتان را شانه بزنید و ابروهایتان را مرتب کنید، ازگردنبند و گوشواره‌هایی که دراعماق کمدتان مخفی کرده‌اید، لذت ببرید،آنها را بیرون بیاورید و هر هفته ازیکی از آنها استفاده کنید

▪️می‌توانید باکمی آرایش،روح خود را شاد کنید.همیشه برای دل خودتان به خودتان اهمیت بدهید نه یک نفر دیگر

▪️کارهای خانه راصبح‌ها انجام دهید که بعد ازظهرها درکنار همسر و فرزندانتان باشید

▪️روزانه حداقل پنج دقیقه به خودتان زمان دهید،موسیقی آرامی را پخش کرده و چایی درآرامش بنوشید وبه رویاها و برنامه‌های شخصی خودتان فکر کنید و برایشان برنامه اجرایی بریزید

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من همه اینا رو تقریبا انجام میدم 

ولی ورزش 😐😐😐

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

خداخیرت بده یه تاپیک درست دیدیم

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
من همه اینا رو تقریبا انجام میدم  ولی ورزش 😐😐😐

ورزش عشقه عشق،سبک میشی ذهنت اروم میشه بدنت قوی میشه، فرم خوشگلی میگیره هیکلت، ادم خودشومیبینه کیف میکنه من ورزشکارم خیلی حال خوبی داره حتما بهت توصیه میکنم

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت