2733
2734

گاهی خیییلییی درد میکنه میسوزه ولی دائم یه دردی هست خود بخیه هم مثله سوزنه لامصب بدجور میسوزه چند روز دیگه میوفته ببخشید اون ناحیه یه بوی بدی هم داره گاهی ام استخون همونجا درد بدی میگیره دیگه خیلی دیر بخواد بیوفته چنروز طول میکشه خسته شدم خونریزی تا کی هست ماله من زیاد زیاد نیس مثل روزای اخر پریودی قهوه‌ای گاهییییی قرمز میشه اما روزای اول کاملا قرمز روشن بود الان نه

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ووویی چ سخته طبیعی

لامصب بخیه میفته یه تیکه نخ نرم هس ولی تا بهته و نیفتاده مث میخ میره تو تن😫

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

زایمان طبیعی عشقه من دردشو خودم تحمل کردم فقط بخیه اش بده بعد زایمانم راحت کاچی خوردم و کلی مایعات و غذا بعد بچه مو بغل کردمخودم سرویس رفتم وقتی ام اومدم خونه رفتم حموم دائمم راه رفتم تو خونه 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
2706