2726

چه دعاهایی واسه ازدواج جواب میده مبگن سوره احزاب بنویسی بذاری تولباسات یاتوکوزه زوداردواج میکنی راسته؟ میدونم گاهی ازدواج نکردن بهتره والان متاهلامیان میگن شوهرمبحای چیکارولی خب هرکی توزندگی ی چیزی میخاد🤗

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نماز اول وقت بخون و سریع نخون بعد از نماز با خدا درد و دل کن و بهش بگو چنان کمکت میکنه که همه حیرت کنن

من یه دختر جنگجو هستم که برای زندگیم میجنگم😍😍دوست داشتم تیکر و انشالله یه روز مامان بشم 
نماز اول وقت بخون و سریع نخون بعد از نماز با خدا درد و دل کن و بهش بگو چنان کمکت میکنه که همه حیرت ک ...

متاسفانه نمازنمیخونم

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄

لایک لطفا

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺

من 🙌🙌

کنم هرشب دعایی کز دلم بیرون رود مهرش .....ولی آهسته میگویم خدایا بی اثر باشد                                                                                                                                                                                      {{ هدف زیاد دارم واسه رسیدن بهشون یه صلوات مهمونم کن بزرگوار }}
نماز اول وقت بخون و سریع نخون بعد از نماز با خدا درد و دل کن و بهش بگو چنان کمکت میکنه که همه حیرت ک ...

من چند ماهه نماز رو الکی الکی گذاشتم کنار!!! چجوری باز بخونم ؟! هر روز میگم از فردا

من چند ماهه نماز رو الکی الکی گذاشتم کنار!!! چجوری باز بخونم ؟! هر روز میگم از فردا

من اگ بتونم هروزمبخونم خیلی خوبه ادم اروم میشه

من خواهرم از یه امام زاده برام دعای زیارت عاشورا آورد گفت نیت کردم چهل شب بخونیش یه بخت خوب نصیبت بشه منم خوندم بعد تقریبا ۳۰ بارش همون پسری ک چند ماه قبلش خواهرش بهم گفته بود ولی خبری ازشون نبود اومدن خواستگاری 

خودت باش😎مگه خودت چشه 
2706