2726
عنوان

با فرهنگ های مسافرت نرفته بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 68 پست

یکی از نزدیکانم برای بار دوم کرونا گرفته

حالش اصلا خوب نیست

تو رو خدا عبرت بگیرید و رعایت کنید

ایشون از شیلد و ماسک هم استفاده می کردن

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم انزلی میخوام😢 رسما نه ماهه تو خونم. خواهرشوهرام تو این نه ماه کم کم نه بار رفتن مسافرت 🤪 

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2728
اره بابا اومدی ده سال موند نمیشه ک زندگی نکرد البته این دوره سختم تحمل میکنم ولی بیشتر از این عمرا

زمستون امسال کرونا هست انفولانزا هست .مثل هرسال حتما سیل و زلزله هم هست.گرونی و سرما و مشکلات دیگه هم هست اگر زنده موندیم حقمونه دور اروپارو بگردیم😂😂😂

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
یکی از نزدیکانم برای بار دوم کرونا گرفته حالش اصلا خوب نیست تو رو خدا عبرت بگیرید و رعایت کنید ای ...

از چه راهیی گرفتن مشخص نشده؟

من از اول کرونا غذای رستورانی نخوردم 😭😭

من دلم میخاست 6ماهگی دخترم ببرم اتلیع

الان 10ماهشه نبردمش

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
زمستون امسال کرونا هست انفولانزا هست .مثل هرسال حتما سیل و زلزله هم هست.گرونی و سرما و مشکلات دیگه ه ...

اره به خدا شدیم عصر یخبندان واسه زنده موندن تلاش میکنیم😂

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗

آااااه😥 یک ساله که از شهر خارج نشدم.پوسیدیم اینجا🤕 کرونا مرگ به نیرنگ تو.چه کردی باما☹

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
2706