2737
2734

من عاشق شلیل وشفت الو والو وانارشدم بیشترازهرچیزی میلم میکشه بداونوقت اب میوه ام مخصوصا رانی هلو خیلی میخواااام بنظرتون چیه؟؟؟؟

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رانی نخور میوش موندست اگر میتونی خودت درست کن

ان شالله جنسیتش هرچی باشه سالم بغلت بیاد 

من چون تو ازمایشگاه دیدم.گفتم بهتره بگم  

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2728

وای من انقدر میوه میخوردم اصلا ۴ماه اول نمیتونستم غذا بخورم بقیه شم فقط میوه بخصوص سیب انار من که جنسیتشون پسر بودن نمیدونم ربطی داره یا نه 

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             
2738

فک کنم ربطی نداره ولی هرچی ادم میوه بخوره سالم تره

من فقط تو بارداریام عاشق میوه بودم بشدت 

فقطم اون دوران بدنم قوی بود و مریض نشدم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
اره خودم درست میکنم عشقم

نوووووووش جونت دوتاتون😉

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2706