2726
عنوان

خرابکاری 😯

147 بازدید | 8 پست

شب فلفل خوردم بعد زنگ زدم به بابام حواسم پرت بود انگشت کردم مماخم 👃 چشتون روزه بد نبینه سوختماااا همین الانم با هرنفسم بدتر میشه انگار سوزنشو ورداشتن هی دیز دیز میزنن تو مماخم 🙉 شانس اوردم دستمو نمالیدم به چشمم یا نرفتم دسشویی 😂😂😂😂

انگشت تو مماخ کردن کار بدیست🤦‍♀️

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مامانم گفته بمن دست تو دماغت نکنی قیقیلی درنیاری  تو چرا دست کردی به مامانت میگم😁

حالا میخاستم برم مامان گفت یه هلو از اونجا بنداز گفتم نمیتونم انگشتم مماخمه همینکه صدا جیغم اومد مماخمو گرفته بودم گفت چی شد خون اومده گفتم نه میسوزه 😯 بعد غش غش خندید گفت خوبت شد 😁 ماست بمال من 😐 ماست 😐 مماخ 😐 بیصدا اومدم نشستم 🚶 مماخو مگه توومماخم میمالن ؟😁😂

حالا میخاستم برم مامان گفت یه هلو از اونجا بنداز گفتم نمیتونم انگشتم مماخمه همینکه صدا جیغم اومد مما ...

😂😂😂😂😂 نکن با ماست اینکارو گناه داره

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت