2737
2734
عنوان

امشب شبه شهادتی چیزی هس؟

206 بازدید | 18 پست

خودم ناراحتم این مسحد دم در خونمون نمی دونم داره دعا چیزی میخوانه....

نگم از دعا بدم میاد حدای نکرده همین الانم میخواستم پاشچم نمازمو بخوانم

ولی دعا ک میشنوم یاد مادر خدابیامرزم می افتم ک خیلی مومن بود بیشتر اعصابم خورد میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر مادرتون مومن بوده آروم باشین چون اون دنیا نامه اعمالش پر از کار نیک هست و اون دعا و به نیت مادرتون گوش کنید و ثوابشو بهش هدیه کنین  

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2731

خدا رحمت کنه مادرتو. دیگه عزیزم ماه صفر هست حتما روضه گرفتن

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
شهادتی چیزی هست؟متاسفم واسه حرف زدنتون

اَه ،منتظرِ تاسف خوردنید شماها همش

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
2738

عزیزم هم ماه صفر هست و هم دیشب شهادت امام حسن بوده لابد بخاطر همینه.درکت میکنم گاهی یه چیزی باعث یادآوری خاطرات خوب یا بد میشه

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

حتما دلتون گرفته عزیزم به خاطر از دست دادن مادرتون حق دارید به نظرم گریه کن اروم بشی مخصوصا اگه تازه ایشون از دست دادید

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
شهادتی چیزی هست؟متاسفم واسه حرف زدنتون

عشقم ایشون فقط یک سوال پرسیدن محاوره ای با هم مهربان باشیم در این روزهای سخت 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706