2726
عنوان

بیچاره😓

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 37 پست
نه.اینوه راهش نیست.باشوهرت صحبت کن.بگو هر چیزی حدی داره.من اذیت میشم.نمیتونم استراحت کنم.داری برادرت ...

از چشمم افتاده دیگه 

تازه عروس بودم اومدم بودم شهر غریب هرچی که فکرشو کنید بهم توهین میکرد به خوانواده ام 

همش گریه بود کارم بهش میگفتیم میگفت شما جنبه ندارید من شوخی میکنم الانم انگار کنیزشونم هر کاری دارن به من میگن بیا کمک کن فلان کاروکن ما میریم بیرون بچه رو نگهدار خسته شدم به مولا 

انقد باهام بد رفتار کردن و بسته ام نگه داشتن میگم نکنه حق با اوناست و زندگی همینه بعد به خودم میام و میگم همه ی آدما حق آرامش و تو زندگیشون دا ن چرا من نداشته باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از چشمم افتاده دیگه  تازه عروس بودم اومدم بودم شهر غریب هرچی که فکرشو کنید بهم توهین میکرد به ...

رو دادی دیگه.یکی اسم خانوادمو بیاره خونش پای خودشه.حتی شوهرم.

بچه رو قبول نکن.من رک به جاریم گفتم نمیتونم نگهش دارم.اذیت میکنه.اگر چیزی میخوای وقتی میرم بیرون برات میگیرم ولی بچتو نذار پیشم.مسئولیت داره.شیطونه میترسم.اونم دیگه نذاشت.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
2728