2737
2734
عنوان

چه کارهایی درامد خوبی دارن؟

400 بازدید | 33 پست

بچه ها من تاحالا تو هرکاری یکم چیز یاد گرفتم و رفتم سراغ یکار دیگه این روزا همش تو فکرم یکاریو کامل یاد بگیرم و بتونم پول دربیارم.حالا کاریکه هم یادگیریش زمان خیلی زیادی نخواد هم درامد خوبی داشته باشه چی پیشنهاد میدین؟

مثلا یادگیری یسری کارای تخصصی ارایشگاه مثلا مربوط به رنگ و کراتین و ...مو یا فقط کار ناخن میتونه درامد خوبی داشته باشه؟

یا ورزش؟

زبان؟

...؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نزنین منو دزدی از بانک   

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738
من میخوام برم بازیگری همه کارا رو هم کردم  خدایی هیچ کدوم سود انچنانی ندارن خیاطی رفتم ارایشگر ...

منم عین تو. تازه من تئاتر هم کار کردم.قبلا برام علاقه و امتحان کردن چیزای جدید مهم بود الان فقط پولش برام مهمه و اینکه زود بتونم دوره شو تموم کنم یکاری راه بندازم دو سه سال صرف یادگیری نشه

سلام من بچه ندارم یه ساله ازدواج کردم ولی الان بخام حق حضانت بگیرم از شوهرم میتونم؟یا باید بعد از بچه دار شدن باشه؟

بعد تو همون دفتر ازدواج انجام میشه یا مراحل دادگاه و رفت وامد واینا داره؟

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊

جاریم رفت با چهارتومن پاکسازی پوست یاد گرفت سواد انچنانی ام نداره ها

ولی بیا ببین چ درامدی برا خودشدست وپا کرده

اون خواهرشم ماساژور شده باهم دیگه دارن تو خونه کار میکنن

تومردباش گریه ننداز...نمیخواد مرد باشیو گریه نکنی  
این خوبه درآمدش چقدره😩

والا انجام ندادم که خخخخخخخخخخخخخخ فقط نباید طمع کار باشی ممکنه در دام بیفتی   

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706