2726
عنوان

رفتار رو مخ شوهرم 😣😣😣

1140 بازدید | 96 پست

ی تایپیک خوندم تا زمانی ک نخونده بودم برای خودش قیمه میپخت تا من این تایپیکو خوندم ک شوهره زنشو کتک میزنه اهنگ ارش منی جین گذاشت قر داد 😒😒😒خاموشش کردم روشن کرد بعد اومد بوسم کرد گفت ببخشید اگه اعصابت خورده عشقم من میخوام گوش کنم تو هم راضی باش دیگه نفسم ی چش قره رفتم براش 😒😒😒😒 تازه از بوسم بدم میاد هرچی میشه میبوسه یبار نشده از لپ ببوسه دقیقا جایی میبوسه ک من دوس ندارم 😒😒😒😒

💕 a name in my heart 💕Arman

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اول بگو کجا میبوسه😂😂😂

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2728
وا بنده خدا. ببین هم غذا میپزه برات هم میخونه و هم می‌رقصه.

غدا ک ارزوشه 😒

با اهنگ ارش لب خونی میکردو قر میداد برای اینکه حالمو بهتر کنه الان برای اینکه جبران کنم رفتم از لپ بوسش کردم دستمو گرفت دوباره بوسم کرد 😑

از بوس خوشت نمیاد عروسی نمیکردی یه اهنگه دیگه بزرگش میکنی فردا میایید مبگید خیانت کرد ال شد بل شد&nb ...

از بوس ک خوشم میاد اما زیادی نه حالم بد میشه

غدا ک ارزوشه 😒 با اهنگ ارش لب خونی میکردو قر میداد برای اینکه حالمو بهتر کنه الان برای اینکه جبران ...

چه عالی.

چه مرد مهربون و احساسیه.

شوهر من مثل برج زهرمار شب میاد. شام میخوره و می‌خوابه. همه اش هم میناله.

2706