2737
2734
عنوان

نسل ما که باید تابو‌ هارو از بین ببره

| مشاهده متن کامل بحث + 1315 بازدید | 64 پست
بخدا این همه استرس نمیکشه دیگه  ولی بهتره بزاری خودش تصمیم بگیره

اره یعنی چی از بچگی هی میگفتن مواظب باشیا دخترت عیب نبینه!!!!مراقبش باش عقد میکنی صد دفه تاکید میکنند مبادا رابطه بزاری بابا زندگی خودشه نیازشه به شما چه ربطی داره همه چی یه نفع مردا شده

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا که جز تابو نیست  تابو یعنی این حمل نواربهداشتی تو نایلون مشکی🙆‍♀️

یعنی هنوزم کسایی هستن که توی نایلون مشکی تحویل بگیرن فک میکردم دیگ فرهنگ سازی شده این قضیه

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
اینم ایده ی خوبیه ولی تا سن بلوغ پرده ی بکارت کامل نشده و ممکنه اسیب بزنه بهش 

سن بلوغ میبرمش😂والا نمیخام انقدر زیر فشار باشه همه اینکارو کنند تا این تابو شکسته بشه

2728
بله دقیقاااا  نگاه بد به مطلقه ها داریم و متاسفانه طردشون میکنیم  خانومه میگفت پسرا تمای ...

وای خدای من چه افکار مسمومی طرف داشته 😕یعنی چی مطلقه ها به هیچکسی نه نمیگن؟ 

امثال همین خانم های خیلی ببخشید و دور از جون شما و دوستان کم فرهنگ هستند که تو افزایش آمار خشونت های خانگی بانوان تاثیر پر رنگی دارند 

خدا جوابشون رو بده 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
خب بکارتی ک همسر ادم بگیره خیای فرق داذه با بکارتی ک از زنا کردن از دست بدی دیگه

بحثم‌زنا نبود و از دست دادن بکارت منظورم اینه مثلا دختر میخواد ازدواج کنه پسره نمیگه گواهی ولی مادر دختر مجبورش میکنه گواهی بگیره

یا مثلا دوستای دختر بهش میگن گواهی گرفتی بری بگیر ها خودمون به خودمون اعتماد نداریم

کسی نیست از مردا گواهی بکارت بخواد

یا دختری دو دوران عقد جدا شده هی ازش میپرسن‌رابطه داشتی نداشتی 

اره یعنی چی از بچگی هی میگفتن مواظب باشیا دخترت عیب نبینه!!!!مراقبش باش عقد میکنی صد دفه تاکید میکنن ...

اهوووم متاسفانه مادر هامون هم مقصر نیستن فقط اونا هم طعمه این فرهنگ‌اشتباه و پوسیده بودن و قربانی نبود آموز و اطلاعات همچنین ما 

چقدر استرس کشیدیم بخاطر این باگرگی احمقاااانه تو ایران

خدا چقدر از این‌گارد گرفتن بدم میاد طرف میخواد خونه اجاره کنه میگه تو واحد مطلقه بود نزاشتم شوهرم بگ ...

یعنی مستاجر قبلیه مطلقه بوده؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2738
ببین من رابطه نداشتم نه بخاطر بکارت .دوست داشتم اولین رابطه ام شب عروسی تو خونه خودم باشه کلا د ...

این قضیه ی جهیزیه واقعن رو مخیه 

مرد و زنی ک نمیتونن از پس خودشون بر بیان 

پ چرا ازدواج میکنن ؟! 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
سلام ببخشید شغل شما گفتاردرمانی هست؟

بله دخترم 

پانزده سال سخت کار کردم درس خوندم مقاله نوشتم وترجمه کردم  دنیا رو سفر کردم اما و اما لذت هیچ لحظه ای به اندازه لحظه زایمان نیست (سه بار) تجربه کردم. بی نظیره. خدای من به همه آدمها لذت پدر و مادر شدن و بچشون ❤💖💗
اهوووم متاسفانه مادر هامون هم مقصر نیستن فقط اونا هم طعمه این فرهنگ‌اشتباه و پوسیده بودن و قربانی نب ...

واقعا یه بار من به شدت افتادم روی میله های دوچرخه از درد داشتم میمردم مامانم نگران چیز دیگه بود واقعا خیلی بده

یعنی هنوزم کسایی هستن که توی نایلون مشکی تحویل بگیرن فک میکردم دیگ فرهنگ سازی شده این قضیه

من چند دفعه رفتم بخرم چه فروشنده آقا بود چه خانم تو نایلون مشکی ضخیم میزاشتن یا دو تا نایلون مشکی میزاشتن 

انگار قرار بوده من سه چهار تا قمه حمل کنم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

اینا که جز تابو نیست  تابو یعنی حمل نواربهداشتی تو نایلون مشکی🙆‍♀️

این جسارت های کوچک و ساده

با اینکه خودت و روحت و جسمت رو پرورش بدی

و کلی زحمت و رنج بکشی 

تفاوت ش زمین تا آسمان هست

یکی پلاستیک سفید و نوار بهداشتی بر میداره و مفتخره 

یکی هم از جمع دوستان و تماشای فیلم و جوک و داستان مستهجن پا میشه و به خودش مفتخره 

این دومی از لذت گذشتن بسی سخت تر 

2706