2410
2553

به درک‌ که یک دختر توی عقد باکرگیشو‌از دست داده 

به درک که حامله شده 

هرجا حس کردید دارید اشتباه میرید برگردید 

این تابو که دیگ دختر نیس یا فلان نشه دلیل اینک با یک ادم‌اشتباه تا اخر میرید 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 

اینکه یه دختر و پسر عقد کرده هستن اجازه بدین خلوتی داشته باشند رابطه داشته باشن چه اشکالی داره

تو رو خدا سخت نگیرید اجازه بدین دخترتون بره خونه ی مادرشوهرش اینا چند روز بمونه سخت نگیرین 

باردار نیستم تیکر تولدمه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم خیلی از تابو و سنت های قدیمی باید نسل جدید خودش از بین ببره برعکس بیشتر داره بهش دامن میزنه&nb ...

دقیقن نسل ما داره بدتر دامن میزنه به یسری چیزا بجای اینک از بین ببره 

2720
اینکه یه دختر و پسر عقد کرده هستن اجازه بدین خلوتی داشته باشند رابطه داشته باشن چه اشکالی داره ...

خیلیا رو‌ دیدم توی این سایت حتی پیش همسرشونم نمیخابن 

خب چرا عقد میکنن پس 

یا اگر مشکلی باشه چجوری میخاد بفهمن ؟! 

با همین تابو ها ک مثال زدین خیلیا بخاطر حرف ماها ک مَردُم باشیم مجبور ک ادامه اون ازدواج هستن و هر روز عذاب میکشن 

چون بی فرهنگیم چون یاد گرفتیم به زن ها ظلم کنیم 

زن علیه زن 

همه علیه زن 

لعنت بهشش با این باکرگی 

دقیقن نسل ما داره بدتر دامن میزنه به یسری چیزا بجای اینک از بین ببره 

میدونی تاسف من از چیه ببشتر نیش و کیانه و طعنه از همجنس خودمون میخوریم 

ایتقدر بکارت واسه خانم ها مهمه واسه پسرا مهم‌نیست..

2714

تابو 

نوجوون به مطالعه و ورزش و هنر بچسبه

و نخواد دنیای بزرگسالی رو زودتر کشف کنه

و حتی کسی هم مواظب ش نیست

جستجو موارد نا بجا در اینترنت نکنه

و بدونه اون ها روح و روان شون رو به هم می ریزند

و این رو درک کنه

هر چیزی به وقتش

خیلی کار داریم و راه داریم دخترم من نسل شما نیستم ولی پرونده نسلی هستم که دختران قوی و مستقل شاد خواهند بود 

پانزده سال سخت کار کردم درس خوندم مقاله نوشتم وترجمه کردم  دنیا رو سفر کردم اما و اما لذت هیچ لحظه ای به اندازه لحظه زایمان نیست (سه بار) تجربه کردم. بی نظیره. خدای من به همه آدمها لذت پدر و مادر شدن و بچشون ❤💖💗
با همین تابو ها ک مثال زدین خیلیا بخاطر حرف ماها ک مَردُم باشیم مجبور ک ادامه اون ازدواج هستن و هر ر ...

نمیدونم ما زن ها کی میخایم یاد بگیریم سرمون توی کار خودمون باشه 

با همین تابو ها ک مثال زدین خیلیا بخاطر حرف ماها ک مَردُم باشیم مجبور ک ادامه اون ازدواج هستن و هر ر ...

همین که میفهمن یکی مطلقه هست تو همسایه گی یا اقوامشون سری یه گارد بد می گیرن انگار شوهرشون چه تحفه ای هست 

باردار نیستم تیکر تولدمه   
میدونی تاسف من از چیه ببشتر نیش و کیانه و طعنه از همجنس خودمون میخوریم  ایتقدر بکارت واسه خانم ...

تو سایت بارها دیدم خانوما به پرده داشتن و گرفتن گواهی سلامت افتخار میکنن و بقیه رو خراب میدونستن 

سلام من بچه ندارم یه ساله ازدواج کردم ولی الان بخام حق حضانت بگیرم از شوهرم میتونم؟یا باید بعد از بچه دار شدن باشه؟

بعد تو همون دفتر ازدواج انجام میشه یا مراحل دادگاه و رفت وامد واینا داره؟

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊
2706