2703
2553
عنوان

خانومای که قبل خواستگاری

278 بازدید | 30 پست

با شوهرتون بودین یا در حد آشنایی باهم حرف زدین یکی بیاد کمکم کنه بهم بگه چجور با کسی که برای آشنایی باهمیم رفتار کنم مثلا در مورد چیا باهاش حرف بزنم چقدر در روز حرف بزنم؟من بهش پیام بدم یا زنگ تورو خدا هر چی بلدین برام بگین ؟مثلا یکی از مشکلام اینه وقتی بهم پیام نمیده ولی استوری میزاره یامیبینم انلاینه ناراحت میشم به نظر شما به روش بیارم یا نه؟

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

ما دوماه باهم بودیم

اما گوشیم ساده بود و بخاطر همین خودم ازش خواستم تا پیام ندادم پیام نده

هروقت تنها بودم بهش پیام میدادم

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)

نخريديش كه عزيزم .بعد ازدواج هم هركس يه زمان دوس داره تنها باشه چه به الان.

خودت باش، زياد به مرد نچسب و هرچي برات مهمه از الان بيان كن.

از گذشته خودت نگو از اونم نپرس.

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما ۴سال بودیم باهم خیلییی بهم زنگ میزدیم

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
2720
ما دوماه باهم بودیم اما گوشیم ساده بود و بخاطر همین خودم ازش خواستم تا پیام ندادم پیام نده هروقت ت ...

مرسی قربونت برم 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

روابط آشنایی با دوستی بسیااار متفاوته

شما ته رابطه که باید از نظر زمانی واسه خودت مشخص کنی، باید تصمیم بگیری که طرفو میخای یا نه

پس اصل اولیه و مهم اینه که عاشق بازی و عشوه گری و دلتنگی و وابستگی نباااااااید باشه 

اگه باشه دیگه طرفت هرچقدر هم که گند باشه جواب مثبت میدی

نخريديش كه عزيزم .بعد ازدواج هم هركس يه زمان دوس داره تنها باشه چه به الان. خودت باش، زياد به مرد ن ...

مرسی دورت بگردم پس مهم نباشه و به روش نیارم؟

2714
ما ۴سال بودیم باهم خیلییی بهم زنگ میزدیم

مرسی قربونت برم 

عزیزم چند هفته باهاش صحبت کن یا برو بیرون باهاش اخلاقشو بشناس ..ب خصوص خانوادش ببین چ طور انسانین

عزیزم مهم نباشه برام اگه انلاین میشه و پیام نمیده؟

روابط آشنایی با دوستی بسیااار متفاوته شما ته رابطه که باید از نظر زمانی واسه خودت مشخص کنی، باید تص ...

عزیزم پس مهم نباشه برام که دیر به دیر پیام میده

خواهش میکنم بانو❤️خدانکنع😘

عزیزمی خوشبخت شی 

2706