2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من شب ک میشه انگار از قخطی صحراهای افریقا نجاتم دادن تو خونه راه میرم و میخورم 

شوهرم میگه اگه چیزی نباشه ما رو کباب میکنی میخوری 

دراین حد 

بشدت میل به شیرینی دارم

فقر آهن شدید دارم 

ساعت ۱۱ به بعد ۴ تا وعده ات اشغال میخورم

بیسکویت کیک پفک ژله شیر بستنی گاها میوه 

نجاتم بدید😢

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

کدوم کالری شمار بهتر و اسونتره

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

واییییییییییی خوشبحالتون تپولوهای خوشگل 😥😥😥من آرزومه مث شماهاباشم من ۷ماهه باردارم بزوووووور شااااید ۵۰ کیلو بشم هیچ استعدادی واس چاقی ندارم 😫😫

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
واییییییییییی خوشبحالتون تپولوهای خوشگل 😥😥😥من آرزومه مث شماهاباشم من ۷ماهه باردارم بزوووووور شااا ...

مولتی پریناتال بگودکترت بنویسه چنان چاقت کنه ازجات نتونی تکون بخوری

2706