2733
2734
عنوان

اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2018 بازدید | 88 پست
خیلی میتزسم بچه منم اینحوری بشه اخه بزور از خدا بچه میخام مادرم میگه چیزیو بزور نخواه از خدا بخواد م ...

گلم اگه با این تفکر قصد بارداری دارید رک میگم باردار نشید چون کلی مشکل ممکنه برای بچه ناخواسته رخ بده نه فقط اوتیسم اوتیسم فقط یک تفاوته  و یک طیف گسترده که جامعه ما نااگاه نسبت بهش ولی گلم شما باید در وهله اول فکرتون را تغییر بدید مثبت باشید و مثبت بمانید 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
گلم اگه با این تفکر قصد بارداری دارید رک میگم باردار نشید چون کلی مشکل ممکنه برای بچه ناخواسته رخ بد ...

بله درست ولی من خیلی فیلم در مورد این بچه ها دیدم خیلی نکرانم همش فکرم سمت این بیماری میره..کاش میشد خوب بشن وقتی بچه ی اینجور میبینم دلم میشکنه..خیلی ها مسخرشون میکنن میخندن بشون واقعا قلبم میشکنه از طرز فکر این ادما بی عقل..خیلی سخته نگهداریشون..همسایمون پسرش همینجوریه الان پسره ۲۵ سالشه مادرش بیچاره اب شده تا بزرگ شد پسرش امید وارم خدا به همه مادرا که فرزندشون با این مشکل بدنیا میاد قوت بده تا از پسش بر بیان..بهشت زیر پای مادران است❤❤

🥰🤱🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله درست ولی من خیلی فیلم در مورد این بچه ها دیدم خیلی نکرانم همش فکرم سمت این بیماری میره..کاش میشد ...

اختلاله گلم چون بیماری ها شبیه هستن ولی اوتیسم یک اختلاله ممکنه برای هر کسی رخ بده من فقط یکی از دلایلی که تو سایت ماندگار شدم برای همین اگاهی دادنه و تغییر فرهنگ در برخورد با تفاوت ها ولی شما خواهشا اول فکر های خوب بکن در مورد بچه در اینده ات و بعد اقدام کن عزیزم نظر لطفتت هست کلا مادر شدن سخته ولی باید عاشق باشی در وهله اول

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اختلاله گلم چون بیماری ها شبیه هستن ولی اوتیسم یک اختلاله ممکنه برای هر کسی رخ بده من فقط یکی از دلا ...

بله حرفتون درسته گلم.من اقدام دارم س سال نازایی داریم یبار سقط کردم کورتاژ شدم قلبش تشکیل نشد شما گفت بودبن ک سقط داشتین نگران شدم نکنه مثلا منم این اتفاق برام بیوفته بعد سقط..خیلی نگرانم نا امیدم از خدا..دوست ندارم دیگه برم دکتر خست شدم از دکترا..افسردگی گرفتم انگار از اینورم نمیتونم دست رو دست بشینم..

🥰🤱🏻
2728
بله حرفتون درسته گلم.من اقدام دارم س سال نازایی داریم یبار سقط کردم کورتاژ شدم قلبش تشکیل نشد شما گف ...

عزیزم کلی بانو بودن که سقط ،داشتن و بعدا باردار و بچه های خوب نصیبشون شده ترستون کمی آزار میده خودتون را گلم من خودم خیلی از دوستانم دو سقط یا بیشتر داشتن حتی در سنین بالا ولی فرزندشون بدون مشکل بود یادت باشه گلم قرار نیست نگران اتفاقاتی باشی که ممکنه هیچوقت برات رخ نده ولی اگاه باشی و مطلع خوبه اما نگرانی نه 😊

بله حرفتون درسته گلم.من اقدام دارم س سال نازایی داریم یبار سقط کردم کورتاژ شدم قلبش تشکیل نشد شما گف ...

به نظرم برای شاد شدن خودتون فکری بکنید ناامید بودن از خدا فقط خودتون خسته میکنه عزیز دلم

مرسی گلم از صحبتات❤

خواهش میکنم

2738

ببخشید چرا درخواست دوستی قبول نمیکنید سوال داشتم

من بچه ۲۰ ماهه دارم،میخوام بدونم تو تهران پیش کدوم دکتر ببرم که از نظر اتیسم غربالگری بشه؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
ببخشید چرا درخواست دوستی قبول نمیکنید سوال داشتم من بچه ۲۰ ماهه دارم،میخوام بدونم تو تهران پیش کدوم ...

عزیزم من به دلایلی اگه کسی تاپیک نداشته باشه قبول نمیکنم قبلا برام مزاحمت پیش امده اگه کسی تاپیک داشته باشه  تاپیک هاش میبینم و بعد اونم تصمیم میگیرم چون میگم به هر حال اگر کسی سوال واجب داشته باشه میتونه در تاپیک هام بپرسه بهم حق بدید چرا میخواهی در این سن ببریش غربالگری 

عزیزم من به دلایلی اگه کسی تاپیک نداشته باشه قبول نمیکنم قبلا برام مزاحمت پیش امده اگه کسی تاپیک داش ...

درسته حق دارید

راستش تا الان فقط بابا ماما،بیده(بده) و بیز(باز کن) میگه،همین چهار کلمه،گاهی وسط بازی باشه یا در حال تلویزیون تماشا کردن هر چقدر صداش کنم برنمی‌گرده اما مثلا صدای کلید رو در خونه بیاد سریع میدوئه سمت در،باباش باشه پستونک می‌بره می‌زاره دهنش میگه س،ینی سلام،کلا بچه خوش اخلاقیه،خواب و غذاخوردنش همیشه تنظیم بوده تا الان،راه افتادن،دندون در آوردن همه سر تایم بوده،اما حرف زدنش...،بهش بگم مثلا برو ماشینت رو بیار متوجه نمیشه اما کارهایی رو که بهش یاد بدیم متوجه میشه،مثلا بهش یاد دادیم میگیم بشین،میشینه،میگیم در رو باز کن ،باز میکنه،یا توپتو بیار می‌ره میاره،اما الان چند روزه دارم کار میکنم که ماشینتون بیار هنوز یاد نگرفته،نمیاره

کلا پسر خوش اخلاق و خنده رویی هست اما حرف نزدن و متوجه بعضی دستورا نشدن و گاهی هم صداش کنیم برنمی‌گرده باعث شده بهش مشکوک بشم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

اینم بگم که ما از خونواده هامون دوریم،از یک سالگیش هم که بخاطر کرونا حتی پارک هم نمی‌ریم بخاطر همین بچه فقط من و پدرش و میبینه،پدرش هم که تا ساعت ۵ سر کاره،منم که در روز زیاد نمیرسم باهاش حرف بزنم،دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم.

اینم بگم که ما از خونواده هامون دوریم،از یک سالگیش هم که بخاطر کرونا حتی پارک هم نمی‌ریم بخاطر همین ...

عزیز اول تلویزیون نزار زیاد ببینه خودت باهاش زیاد صحبت کن دایره واژگانش زیاد بشه در تهران خانم دهقان پیشنهاد میدم ممکنه کمی دیر بهت وقت بده ولی عالی ارزیابی میکنه

عزیز اول تلویزیون نزار زیاد ببینه خودت باهاش زیاد صحبت کن دایره واژگانش زیاد بشه در تهران خانم دهقان ...

سرچ کنم میتونم آدرس و شماره شونو پیدا کنم،روانشناس هستن؟

خیلی خیلی ممنونم از کمکت دوست عزیزم

سرچ کنم میتونم آدرس و شماره شونو پیدا کنم،روانشناس هستن؟ خیلی خیلی ممنونم از کمکت دوست عزیزم

عزیزم اینستا دارید البته کارت مرکزی که میرن دارم  

2706