2733
2739
عنوان

لك بيني در هفته پنجم بارداري 😔

87 بازدید | 12 پست

سلام دوستان ١ ساعت پيش رفتم يكم ميوه خريدم و يكم از سوپر خريد كردم اما دستام پر شد و يكم سنگين شد اما خيلي مسير كوتاهي بود بعد كه اومدم خونه دل و كمرم يكم درد گرفت و بهد يكم لك قهوه اي ديدم😔😔

خطرناكه؟!

استراحت کن و پله نرو شاید هماتوم داشته باشی. فعلا شیاف بزار .

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استراحت يعني بخوابم و كار خونه انجام ندم؟! لك بيني خيلي خطرناكه؟!

بله دیگه فعلایه دو روز استراحت کن بخاطر تودلیت چی میشه؟؟؟ 

الان نه ولی استراحت نکنی ومراقب نباشی بعله خیلی مواظب باش گلم نعمت خداست 

خودم چون خیلی ساله منتظرم برای همین میگم حتماشیاف روبزار

يعني فعلا سركار نرم؟! بعد اينكه شياف چي؟!

اگه میتونی نرو . شیاف پروژسترون ۴۰۰ اگه تونستی خارجی شو بگیر

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2738
بله دیگه فعلایه دو روز استراحت کن بخاطر تودلیت چی میشه؟؟؟  الان نه ولی استراحت نکنی ومراقب نبا ...

باشه انجام نميدم ممنون❤️

ايشالله خدا بهت يه ني ني خوشگل و سالم و صالح ميده همين ماه😍😍

سلام نه متاسفانه امروز رفتم تيتر بتا دادم اومده بود پايين😔 دكتر گفت در حال سقط كردني

سلام وای خیلی ناراحت شدم عزیزم توکل کن بخدا انشالله هیچی نمیشه ایت الکرسی وصلوات اینهابفرست. 

برات حمدخوندم