1822
1823

واااااا نه خانوم ۲۱ سال خوبه.بعد ۱۸ دیگه دختر بزرگ میشه ..

من ۱۴ سالم بود حالا

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست ....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

عاقد گفت: عروس خانوم وكيلم؟
گفتند: عروس رفته گل بچينه.

دوباره پرسيد: وكيلم عروس خانوم؟
- عروس رفته گلاب بياره.
عاقد گفت: براى بار سوم مى پرسم، عروس خانم وكيلم؟
عروس رفته...
عروس رفته بود!

شيرين سيزده سالش بود
وراج و پر هيجان. بلند بلند حرف مى زد و غش غش مى خنديد. هر روز سر ديوار و بالاى درخت پيدايش مى كردند. پدرش هم صلاح ديد زودتر شوهرش دهد.
داماد بددل و غيرتى بود و گفته بود پرده بكشند دور عروس.

شيرين هم از شلوغى استفاده كرده بود و چهاردست و پا از زير پاى خاله خانبانجى ها كه داشتند قند مى سابيدند، زده بود به چاک.

مهمانى بهم ريخت. هر كس از يك طرف دويد دنبال عروس. مهمانها ريختند توى كوچه.
شيرين را روى پشت بام همسايه پيدا كردند . لاى طناب هاى رخت. پدرش كشان كشان برگرداندش سر سفره عقد. گفتند پرده بى پرده! نامحرمها را رفتند بيرون. كمال مچ شيرين را سفت نگه داشت.
عاقد گفت استغفرالله! براى بار دهم مى پرسم. وكيلم؟

پدر چشم غره رفت و مادر پهلوى شيرين يك نيشگون ريز گرفت. عروس با صداى بلند بله را گفت و لگد زد زير آينه. زن ها كل كشيدند و مردها بهم تبريك گفتند. كمال زير لب غريد كه آدمت مى كنم جووووجه و خيره شد به تصوير خودش در آينه شكسته.

فرداى عروسى شيرين را سر درخت توت پيدا كردند. كمال داد درخت هاى حياط را بريدند. سر ديوارها هم بطرى شكسته گذاشتند. به درها هم قفل زدند. اسم عروس را هم عوض كردند. كمال گفت چه معنى دارد كه اسم زن آدم شيرينى و شكلات باشد.
شيرين شد زهره!

زهره تمرين كرد يواش حرف بزند.
كمال گفت چه معنى دارد زن اصلا حرف بزند؟ فقط در صورت لزوم!
آنهم طورى كه دهانت تكان نخورد. طورى هم راه برو كه دستهايت جلو و عقب نرود. به اطراف هم نگاه نكن، فقط خيره به پايين يا روبرو. فهمیدی ضعیفه؟!

زهره شد يك آدم آهنى تمام و عيار. فاميل ها گفتند اين زهره يك مرضى چيزى گرفته. آن از حرف زدنش، آن از راه رفتنش. كمال نگران شد. زهره را بردند دكتر. دكتر گفت يك اختلال نادر روانى است. همه گفتند از روز عروسى معلوم بود يك مرگش مى شود. الان خودش را نشان داده.

بستريش كه كردند، كمال طلاقش داد.
خواهرها گفتند دلت نگيره برادر!
زهره قسمتت نبود. برايت يك دختر
چهارده ساله پسنديده ايم به نام شربت...!

📝 

1883

کودکککککک

اخه کودکه یه دختر ۲۱ساله؟

برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن

21 سال مگه کودکه😂

من یه دختر 16 سالم و هدفم اینه که حامی آدمای خوب باشم، آدمایی که بنده های خوب خدا هستن و برای همینه که خدا اونا رو تو شرایط سخت قرار داد و مطمئن باشیم خدا حواسش همیشه بهشون هست مثل عزیزان ترنس... اونا اختلال هویت جنسی ندارن اونا جنسیتشون کاملا مشخصه فقط جسمشون متفاوته که اونم درست میشه به لطف خدا... هموطنای ترنس عزیزم خیلی دوستتون دارم و امیدوارم به اهدافتون برسین🥰❤️🌺
1856

وا 🙄بحق چیزای نشنیده 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از هممممه اونایی که واس حاجتم دعا کردن ممنونم🙏🏻 و ازخدای بشدت کافی بینهایت ممنونم که حاجتمو داد الان ازهمتون میخوام واس سالم دنیااومدنش دعا کنید به دعاهاتون و به بزرگی خدا ایمان دارم 🤲❤❤🙏🏻خدایا شکرت🙏🏻🙏🏻

نه زیر ۱۸

الان طرفداران ازدواج‌های دیرهنگام میگن بله کودک‌همسری هست😕

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕

نه ديگه الان اون بنده خدا جوجه نيست شتر مرغ بالغه منم ٢١ سالمه دو ساله ازدواج كردم🤣

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
1794
بچه نبس اما برای ازدواجش‌زوده

من ٢١ سالمه😆

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
1718