2733
2734
عنوان

از ظهره کارم شده گریه

| مشاهده متن کامل بحث + 3827 بازدید | 168 پست
ما بین تیر تا دیماه سال بعد قصد داشتیم بریم..😔😔 امیدوارم کارتون درست شه.. ماهم همینطور. شما برا ...

والا من اولش المانی خوندم المان یا اتریش بریم.ولی ویزای همزمان همراه نمیدادن.تنها جایی که میداد سوئد بود که خیلی تحصیلی گرونه..ولی خب مجبور بودیم سوئدو انتخاب کنیم که اونم نشد فعلا

شهریه دانشگاه پارسال ترمی ۸۰ بود من اقدام کردم الان شده ۲۰۰ تومن

دیگه چطوری برم با این قیمت؟

خوش بحالتون...😔 توام ناامید شده بودی؟ میشه یکم از شرایطتون بگی و اینکه از چه طریقی کجا رفتی 

بله دفعه اول دیگه اخراش گفتم نمیشه داغون بودم ولی به روم نمیاوردم چون همسرم خیلی ته دلش خالی میشد 

ما برا تحصیل رفتیم فرانسه 

احتمالا تا دوسه سال آینده هم کلا مهاجرت کنیم 

توام نگران نباش این استرسا و این پیش آمدا طبیعی ایشالله درست میشه میرید به سلامتی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا من اولش المانی خوندم المان یا اتریش بریم.ولی ویزای همزمان همراه نمیدادن.تنها جایی که میداد سوئد ...

امیدوارم فقط درست شه همه چی نسترن♥️

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
بله دفعه اول دیگه اخراش گفتم نمیشه داغون بودم ولی به روم نمیاوردم چون همسرم خیلی ته دلش خالی میشد&nb ...

چه عالی..امیدوارم کارما هم درست شه♥️

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
2728

@عسلک_من   میشه بیای اینجا عزیزم؟ 

بله عزیزم

عزیزم فکر کنم شما اتریش هستی درسته؟  

ما از هر نظر اتریش رو مناسب دیدیم برای مهاجرت با توجه به شرایطمون...

شما از چه طریقی رفتید؟  اخه یعنی انقدر اوضاع نا افتضاحه که مشاور گفت نمیتونین برین؟!

عزیزم فکر کنم شما اتریش هستی درسته؟   ما از هر نظر اتریش رو مناسب دیدیم برای مهاجرت با توجه به ...

عزیزم من از ۳ سال پیش تو پروسه بودیم و شانس اوردیم قبل این اتفاقات اخیر و قیمت ارز تونستیم کارمون رو درست کنیم ما از طریق خودحمایتی چون من شوهرم کارش جوریه که نمیخواست فعلا ول کنه بیاد و خودحمایتی هم تا ۵ سال حداکثرا اجازه کار نداره  ولی الان خوردیم به این یوره ۳وخورده ای خیلی سخته برامون

2738

ببین عزیزم یه راهی هست اگر الان قانونش عوض نشده باشه شما میتونید ثبت شرکت بکنید راحت ترین راهه ولی خوب باید ببینید هزینه هاش چجوریه چون اینجا مالیات زیاده کلا اروپا اینجوره 

ببین عزیزم یه راهی هست اگر الان قانونش عوض نشده باشه شما میتونید ثبت شرکت بکنید راحت ترین راهه ولی خ ...

اره خبر داریم راجع به همهههه چیزش تحقیق کردیم..

ببین ما سرمایه مون  ۳۵۰۰۰ یورو هست..برای ثبت شرکت که کافی نیست عزیزم ❤️ 

عزیزم من از ۳ سال پیش تو پروسه بودیم و شانس اوردیم قبل این اتفاقات اخیر و قیمت ارز تونستیم کارمون رو ...

واقعااا خوش بحالتون..هر چی که هست اوضاعتون بهتر خواهد شد.

عسلک جان، همسر من زیر ۳۰ سالشه

دکترای حسابداریه

مدیر مالیه 

آلمانیش رو داره تا B2 میرسونه..

۳۵۰۰۰ تا هم سرمایه مونه یعنی انقدر افتضاحیم که مشاور گفته نمیتونیم بریم؟!!

ما قصد داشتیم از تیر ماه سال بعد تا نهایتا دیماه دیگه بریم.. تااون موقع زبانمون به (ب سْوای) برسه

عسلک جان، همسر من زیر ۳۰ سالشه دکترای حسابداریه مدیر مالیه  آلمانیش رو داره تا B2 میرسونه.. ...

موسسه ملک پور زنگ زدی ؟خودش اتریشه کلا تخصصشون در رابطه با اتریش و المانه مشاور رایگان میده

2706