1874
1823

گروه ۱۵۰ نفر تقریبا نیمه صمیمی 

خانم هستیم آقا هم هست هم مجرد هم متاهل

یدفعه گفت تعجب کردم🤔🤔

یعنی چه برداشتی کردن بقیه؟

من سکوت کردم خوب منم مجردم ولی این رفتارا تابلو یکم😂😐

اونم تو گروه !

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .....

داش یهویی خاسته خووو

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

والا خوشبحالش که انقدر راحته 😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
1856
بقیه اعضا به شوخی میگیرن به جز اون کسی که تو گروه به دوستت علاقه داره

یعنی چی

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .....
توگپایی که من عضوم نوددرصد دنبال کیس مناسبن اینکه چیز عجیبی نیست. 

چه گروهه هایی😐😐😐

دوستت چه هوله😐

دیدم این روزا همهههه لاغر شدن یا میخوان بشن و راجع بش امضا گذاشتن😂گفتم حیفه منی که اینهمه لاغر کردم 💪🏻امضا نذارم🤪به نام خدا وزن اولیه ۸۱😱وزن فعلی۶۹😃وزن هدف۶۵😍🔒قد۱۶۷😁 سلام به رودخونه،درود به ماهی 🐠   درود به چشمای به اون سیاهی👀   سلام به موهای قشنگ و نرمت👦🏼   درود به دستای لطیف و گرمت🖖🏻  درود درود عطر بهار نارنج🍊  سلام شکوفه ی قشنگ آلو 😘   اندازه ی یه دونه زیتون بودی😍    حالا شدی  یه نینی چاقالو👶🏻
خو شوهر میخواد بچم یکی بهش بدین 😁

😂😂😂😂

1794
دوستت چه هوله😐

😂🤣هول یعنی چی

بی شوهری میباره😂😂

انقد تاپیک میزنم تا بترکین😂💔                                                               هی منو ریپ لای کن بگو چه امضایه باحالی داری تا اونی که پستتو میبینه بیاد امضای منو بخونه و بفهمه ایسگاش کردیم❤😂              هی تو الان ایسگا شدی😂

خب شوووووهر میخواد بچه 😁

ولی حالا جدای از درست و غلط بودن این کار     من نمیپسندم اصلااا  یعنی دوس ندارم     به نظرم دختر باید عزت نفس داشته باشه  این قدر واسه خودش شخصیت قائل بشه که خواستگار دنبالش باشه نه اون دنبال خواستگار       ولی اگه خیلی هم دوس داشت ازدواج کنه   به مثلا فامیل و کساییکه دستشون تو این کاره  اونم خودش نه یکی از نزدیکانش  یه گوشه ای بدن    نه تو گروهی که آقایونم هستن 

امان از بی شوهری اماان😂😂🙃

دَر دینِ‌ مَن‌ [ طُ مُقَدّس‌تَرین‌ فَردِ روی‌ِ زَمینی♥️] دَر دینِ‌ مَن‌ [ طُ مُقَدّس‌تَرین‌ فَردِ روی‌ِ زَمینی♥️] ꨄ.                  M💞n
1896