2733
2734
عنوان

مادرا به دادم برسید

144 بازدید | 17 پست

از دیروز از شیر گرفتم دخترمو گریه نکرد فقط بد می‌خوابه

چیکارذکنم بلد نیستم چه جوری بخوابونم فقط با راه رفتن خوابید

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دخترم ک از شیر گفتم اوایل ما شین ظهرها ی دور اخر شبام ی دور دور میزدیم تا بخابه بعد نصف شبا دورش میبردم کم کم ک حالش بهتر شد تو خونه دورش میبردم یا در خونه دور میرفتیم بخابه بعد دیگه با فیلم دیدن شد تا یاد گرفت خودش بخابه

والا من چهار ماهه از شير گرفتم ولي هنوزم تو بغلم راه ميبرم ميخوابه.بعد چون من بيست ماهگي گرفتم اصلا راضي نشد وقتي بيدار ميشه آب بخوره بخوابه.گرسنش ميشد.٢٢ ماهگي شروع كرد تو شيشه شير خوردن.دوبار بلند ميشه شير ميخوره مبخوابه ولي برا رشدش خوب شده

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2738
اره دیگه هی باید راهش ببری تا چند وقت منم اینجور بود الان دیگه رو پام میخابونمش ولی دیگه تا صب میخ ...

الهی خیر ببینی جواب دادی

خب تا کی راه ببرمش

تا کی یاد میگیره بدونه چیزی بخوابه دلم ریشه براش خودمم دیسک کمر دارم خسته ام

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اصلا بلد نیست بخوابه همش دارم دور میبرمش تابش میدم تا بخوابه دار ممه متنفر شده ولی بلدم نیست چیکار کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ولي فك كنم كم كم داره ياد ميگيره خودش بخوابه گاها كنار دراز ميكشم ميزنم پشتش ميخوابه صبور باش اسي

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
ولي فك كنم كم كم داره ياد ميگيره خودش بخوابه گاها كنار دراز ميكشم ميزنم پشتش ميخوابه صبور باش اسي

وای دارمدخل میشم خودم همش گریه دخترم عین خیالش نیست فقط راه بلد نیست خیلی عالی کنار اومده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا من چهار ماهه از شير گرفتم ولي هنوزم تو بغلم راه ميبرم ميخوابه.بعد چون من بيست ماهگي گرفتم اصلا ...

از شیشه خوشش نیومد

1
5
10
15
20
25
30
35
40