2733
2734
عنوان

باردارم و لگد بچه م

166 بازدید | 11 پست

خانوما من هفته ۲۳ام.. الان به پهلو دراز کشیده بودم.. بچه م دوتا لگد زد طوری که شکمم جا به جا شد و واضح فهمیدم .. ینی ممکنه از الان انقد محکم بتونه لگد بزنه؟؟؟

نکنه توهم زدم 

مامان عاشقته😍دخمل نازم🥰

بله طبیعیه حالا محکمترم‌میشه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

اره دیگه دیگه بزرگ شده 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره دیگه دیگه بزرگ شده 

عزیزم یه سوال.. من تا چند روز پیش وقتی به پشت مبخوابیدم زیردلم محکم نبض میزد و سفت و قلبمه میشد.. اما دو روزه دیگه اونطوری نیس... دلیلشو میدونی شما؟

مامان عاشقته😍دخمل نازم🥰

ااااااره بابا. اینکه چیزی نیست من یه شب کنار شوهرم دراز کشیده بودم بعد یادم نیست چه بحثی پیش اومد شوهرم باهام داشت دعوا میکرد که یهو بچه تو شکمم چنااااان لگد زد بعد دست شوهرم چون کنار پهلوم بود حس کرد و خیلی ناراحت شد.بعدم گفت ببخشید عصبیت کردم بچه هم ازم ناراحت شدلگد زد.از اون به بعد دیگه درک کرد که حالات مادر رو بچه تاثیر داره 🤪😇😇😉

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
ااااااره بابا. اینکه چیزی نیست من یه شب کنار شوهرم دراز کشیده بودم بعد یادم نیست چه بحثی پیش اومد شو ...

اخی عزیزم.. تو هفته های پایین لگد زد گلم؟

مامان عاشقته😍دخمل نازم🥰
اخی عزیزم.. تو هفته های پایین لگد زد گلم؟

همون پنج یا شیش بود فک کنم

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2738
عزیزم یه سوال.. من تا چند روز پیش وقتی به پشت مبخوابیدم زیردلم محکم نبض میزد و سفت و قلبمه میشد.. ام ...

بچه اس دیگه گاهی قلبمه میشه گاهی لگدمیزنه تکوناش متفاوته

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
حاملگی سخته؟  

نمیخوام الکی و دروغ بگم .. واسه من سخت بوده تا چهار ماه اول مخصوصا ویار شدید و بی حالی و عین جنازه ها بودم.. پرخاشگر شدم حساس شدم اشکم درمیاد زود... ولی ماه ششم و پنج بهتر بوده برام

مامان عاشقته😍دخمل نازم🥰