2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حاد گرفتي يا خفيف 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2738
نمیدونم دکتر گف خطر جدی نداره

خوب خداروشکرررر عزیزم دیگه از چی میترسی اصلا فکر کن سرما خوردی به خودت زیاد برس استرسم اصلا نداشته باش بخدا اگا این دوکارو بکنی زود زود خوب میشی اگه نکنی هم خوب میشی منتهی یکم‌بیشترزمان میبره و اذیت کننده میشه فقط خونسرد باش به خودت برس استراحت کن

نمیدونم دکتر گف خطر جدی نداره

ببين منم الان رفتم تو هفته دوم قرنطينم دكترم به من گفت نگراني نداره فقط چايي زنجبيل و دازچين بخور با ليمو عسل و داروهاتو سر وقت بخور كه از پا نندازت 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
ببين منم الان رفتم تو هفته دوم قرنطينم دكترم به من گفت نگراني نداره فقط چايي زنجبيل و دازچين بخور با ...

اره میخورم همشو ولی بابام بیماری زمینه ایی داره همون رو گرفته میترسم برا بابام

خوب خداروشکرررر عزیزم دیگه از چی میترسی اصلا فکر کن سرما خوردی به خودت زیاد برس استرسم اصلا نداشته ب ...

برا خودم اصلا استرس ندارم برا خونوادم میترسم چون میدونم همه مون رو گرفته بابام بیماری زمینه داره

2706