2737
2739
عنوان

كاربري كه نقاشي چهره ميكشيد

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 34 پست
نقاشك جان اومدي برام تَو ضيح بده كه چه نوع عكسي برات بفرستم

سلام عزیزم خوبی😘😘😘

عکس  از چهره موردنظرت باشه که. کیفیتش معمولی یا خوب باشه اوکیه منظورم خیلی بی کیفیت نباشه اوکیه❤️

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
@کهکشان_راه_شیری_2    

عزیزم این من نیستم😁💙💜😘یه کاربر دیگس البته فک کنم. تو سایت نبیست

کاربری قبلیم ترکید🥺

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نقاشک میشه نمونه کارتوببینم

در درون هـرانسـانی کـه مـی شناسـی ، انسانـی است کـه نمـی شناسـی !                                           پیج اینستاگرام : Mehrad_mahdavi98                                                                                     
😘😘😘

میشه نمونه کارتوببینم عزیزم

در درون هـرانسـانی کـه مـی شناسـی ، انسانـی است کـه نمـی شناسـی !                                           پیج اینستاگرام : Mehrad_mahdavi98                                                                                     
نقاشک میشه نمونه کارتوببینم

باشه عزیزم  فقط اینکه متاسفانه گوشیم فورمت شده از سفارشام عکسی ندارم ولی. دوتا سفارش اخر  رو ک دارم میتونم بفرستم🌷😘بعد  میزارم تگت میکنم

2738
سلام عزیزم نقاشی از چهره با سایز 40در60 چقدر میگیری؟ 

سلام گلم💜

سایز اگه a4 باشه  هزینش 180

اگه a3( اندازش دوبرابر a4)  هزینش 280

اگهa2(اندازش4برابر a4), که به سانتی متر همون 60در40میشه  هزینش550

ولی من چهره رو درست میکنم😉 اینم کار امروزم برای هالووین کارای بیشترمو تو پیج اینستا و کانال تلگرام ...

ایول خیلی باحاله😍😍😍😍

2706